אוזניות Xiaomi Air 2 TWS (מקור שיאומי)

אוזניות Xiaomi Air 2 TWS (מקור שיאומי)

דיל: אוזניות Xiaomi Air 2 נטולות חוטים

| יום שלישי, 5 בנובמבר 2019, 13:56 | גאדג'טי דיל
תגיות: Xiaomi, Xiaomi Air 2

אוזניות ה-TWS האחרונות מבית שיאומי הוצגו בחודש ספטמבר האחרון והביאו עימן את סינון הרעשים האקטיבי (ANC) ותמיכה בטכנולוגיית ה-LHDC. כעת מוצעות האוזניות במחיר מבצע באתר Banggood הסיני עם קוד קופון שיאפשר לכם לרכוש אותן במחיר של 63 דולר (כ-221 שקלים).

הדור החדש של האוזניות נטולות החוטים מבית שיאומי מוסיף תמיכה בתקן ה-LHDC להעברת צלילים באיכות גבוהה יותר דרך חיבור הבלוטות’ 5.0. ה-Xiaomi Air 2 מגיעות עם דרייבר בגודל 14.2 מ”מ בכל אוזניה לסאונד עשיר ונקי יותר, בנוסף לצמד מיקרופונים שנועדו לספק סינון רעשים ושמע טוב יותר בשיחות.

הסוללה המובנית באוזניות תאפשר עד 4 שעות שימוש רצופות בטעינה בודדת ויחד עם מארז הטעינה הנייד שלהן האוזניות יוכלו לספק עד 14 שעות שימוש, כשהמארז עצמו תומך בטעינה מהירה מלאה בשעה אחת.

מגוון רחב של מבצעים וקופונים למוצרים שכולם אוהבים!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

מחיר וקישור לרכישה

את אוזניות ה-Xiaomi Air 2 תוכלו להשיג במחיר של 62.99 דולר (כ-221 שקלים) דרך אתר Banggood.

לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באתר.

קוד הקופון: BG11A2

אוזניות Xiaomi Air 2 TWS

אוזניות Xiaomi Air 2 TWS

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע”מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע”מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות