המשחק הבא בסדרת Hitman כבר נמצא בפיתוח

| יום חמישי, 7 בנובמבר 2019, 12:06 | משחקים

חברת IO Interactive כבר עובדת על המשחק הבא בסדרת Hitman, כך עולה מהפרסום האחרון בבלוג החברה. עדיין לא ידועים פרטים כלשהם על המשחק, למעט העובדה כי החברה מעבירה יותר ויותר אנשי פיתוח מהצוות של Hitman 2, שהפיתוח שלו נגמר כעת, לפרויקט החדש של משחק Hitman העתידי. הידיעה מגיעה מהעדכון האחרון ל-Hitman 2. העדכון, לפי IO Interactive, הולך להיות הטלאי המשמעותי האחרון עבור המשחק הנוכחי.

אחרי 13 חודשים של עבודה במשרה מלאה בתמיכה ופיתוח תוכן ל-Hitman 2 – שנמסר לשחקנים ללא תשלום נוסף (למעט מה שהוספנו ב-Expansion Pass), הגענו לנקודה שבה אנו מביטים יותר ויותר לעתיד. במונחים קונקרטיים, אנחנו מעבירים יותר ויותר מפתחים מהצוות של Hitman 2 לפיתוח המשחק הבא בסדרת Hitman, שנמצא כבר בפיתוח.

מניסוח הדברים ניתן לשער כי המשחק הבא בסדרה עדיין רחוק, למרות שהעבודה עליו כבר החלה. ייתכן שיעבור זמן רב עד שנשמע פרטים כלשהם על המשחק עצמו, אך סביר להניח כי גם בו נתרוצץ ברחבי שלבים מפורטים, בניסיון לחסל נוולים באופן החשאי והאלגנטי ביותר.

בינתיים, השחקנים של Hitman 2 ימשיכו לקבל תכנים, חוזים מיוחדים לחיסול, ונראה כי חלק מהתכנים העונתיים ישובו למשחק באופן קבוע. תוכלו לראות את התכנים שייפתחו כבר החודש עבור השחקנים, כמו חוזים חדשים, חליפות ומטרות מיוחדות מאוד, באתר של IO.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות