הדלפה: כך ייראה ה-Galaxy A51 של סמסונג

| יום שלישי, 12 בנובמבר 2019, 19:14 | סלולר

כשבוע בלבד לאחר שגילינו את מפרטו המלא של ה-Galaxy A51, המדליף המוכר OnLeaks מגלה לנו כיצד ייראה עיצובו המלא של המכשיר בנוסף למידותיו המלאות. על פי ההדמיות ששיתף, נוכל לראות כי סמסונג מעוניינת להעניק לסדרת ה-A עיצוב יוקרתי אף יותר בשנה הקרובה, זאת תוך הענקת שינוי לא קטן לעיצובו האחורי של ההתקן.

בחזיתו של ה-Galaxy A51 נוכל להבחין במסך בגודל 6.5 אינץ' שהופיע גם בהדלפה הקודמת וחוזר כעת גם על פי המידע החדש, כשאנחנו כבר יודעים כי מדובר בפאנל מסוג Super AMOLED. בחלקה העליון של התצוגה ישנו חור מצלמה קטנטן ואפרכסת שמע דקיקה. עוד על פי התמונות ניתן להבחין בכך שהמסך נפרס כמעט מקצה לקצה לחלוטין, כשתצורתו שטוחה ולא מקומרת כמו סדרת הדגל של החברה.

Samsung Galaxy A51 (תמונה: pricebaba)

Samsung Galaxy A51 (תמונה: pricebaba)

במסגרתו התחתונה של המכשיר נמצא את שקע האוזניות, מחבר הטעינה מסוג USB Type-C וגריל לרמקולים, כשבצידה הימני מתמקמים כפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה והכיבוי. את חלקה העליון של המסגרת סמסונג שומרת כחלק נקי למדי, כמו גם את חלקה השמאלי, מלבד פס האנטנה הממוקם שם. בנוסף לכך, מידותיו של המכשיר מתפרסות לאורך של 158.4 מ"מ, עם רוחב של 73.7 מ"מ ועובי של 7.9 מ"מ.

חלקו האחורי של הסמארטפון מגיע עם לוגו החברה מוטבע בחלקו התחתון, בזמן שמערך הצילום בעיצוב החדש מראה דומיננטיות בחלקו העליון. מודול המצלמה מגיע במבנה מלבני ומאורך, כשהוא מכיל לא פחות מ-4 חיישני צילום שונים ומבזק LED הממוקם לצידם. בשלב זה אנחנו יודעים כי מדובר לפחות בחיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל ובמצלמת סלפי ברזולוציית 32 מגה פיקסל, אך מעבר לכך אין לנו פרטים נוספים על מערך הצילום.

על שאר מפרטו של המכשיר ניתן לקרוא בלחיצה כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות