לוגו וואווי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

לוגו וואווי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

התחרות החלה: וואווי רושמת פטנט לסמארטפון המתקפל לאורכו

מכשיר ה-Motorola RAZR יצא לאור רק לפני מספר ימים וזמן קצר לאחר חשיפתו נחשף פטנט דומה לסמארטפון המתקפל לאורכו שרשמה חברת וואווי (Huawei). את הפטנט רשמה היצרנית הסינית ב-15.11 ולא חיכתה כלל עם הרעיון, כך שאנחנו יודעים כי זו מעוניינת להתחרות ראש בראש עם סמסונג, שיאומי ומוטורולה, כשהאחרונה מביניהן כבר חשפה מכשיר סופי שעתיד לצאת לשוק בקרוב.

בפטנט אותו רשמה וואווי נוכל לראות עיצוב מודרני יותר לעומת ה-Motorola RAZR, כשזה מגיע עם חזית נקייה לחלוטין מכל מגרעת, מצלמה או שוליים. המסך נפרס לכל אורכו של המכשיר שבתמונה, ועל פי תמונת הצד המציגה את המבנה הדקיק של המכשיר, ניתן לשער כי לא מדובר פה במצלמה מוטורית נשלפת אלא במצלמת סלפי הנמצאת מתחת לפני התצוגה, כפי שראינו בהדגמה של שיאומי ו-Oppo בחודש יוני האחרון.

מעבר לכך, נוכל להבחין בעובדה שבחלקו האחורי של המכשיר ישנו מערך צילום מרובע הנפרס לאורכו בדומה לעיצובו של ה-Huawei P30 Pro, אם כי בפטנט הרשום המערך נראה מלבני יותר ופחות מעוגל. בשעה ש-3 המצלמות הראשונות רגילות במראה שלהן, המצלמה הרביעית היא מצלמת פריסקופ המשתמשת במראה הממוקמת בתוכה על מנת להעניק למשתמש אפשרות לביצוע זום למרחק גבוה יותר כפי שראינו עם ה-Huawei P30 Pro.

גם סורק טביעות האצבע לא נראה בשום מקום על המכשיר, כך שזה בוודאי ימצא את מקומו מתחת לפני התצוגה כפי שעושה החברה עם מכשירי הדגל שלה גם היום. מנגנון הקיפול של המכשיר מאפשר לו להתקפל בדומה למכשיר של מוטורולה, וכל שנותר לנו הוא לקוות שגם וואווי תצליח להציע מכשיר מתקפל שאינו מגיע עם 'קמט' במסך כפי שראינו שמוטורולה הצליחה לעשות.

לבסוף, חשוב להזכיר כי זה הוא פטנט בלבד וייתכן כי וואווי כלל לא תציג את המכשיר הנ"ל.

מקורות
techieword
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות