הזמנה לאירוע אפליקציות אפל

הזמנה לאירוע אפליקציות אפל

אפל מתכננת אירוע אפליקציות ב-2 בדצמבר

| יום שלישי, 19 בנובמבר 2019, 15:03 | אפליקציות אפל

אפל הכריזה על אירוע אפליקציות שתערוך ב-2 בדצמבר בעיר ניו-יורק. אפל נוהגת להציג מידי שנה את האפליקציות והמחשקים השונים המובילים באותה שנה ונראה כי ב-2019 החליטה החברה לשים דגש גדול עוד יותר על חנות האפליקציות בטקס שתקיים. בשלב זה לא ברור האם תעביר החברה את הטקס בשידור חי ולא ידוע האם תנצל את האירוע להכרזות על מוצרים או פיתוחים חדשים שלה הקשורים לאפליקציות.

עריכת טקס עבור אפליקציות ומשחקי השנה של אפל בחנות האפליקציות App Store מעידה על הדגש ההולך וגדל של החברה על תחום השירותים. בעוד חטיבת האייפון מציגה שחיקה במכירות משנה לשנה, חטיבת השירותים שלה הולכת וגדלה, כאשר ברבעון האחרון הגיעו הכנסות החטיבה אל מעבר ל-12.5 מיליארד דולר.

בהזמנה שחילקה אפל למוזמנים לאירוע מופיע סמל חנות האפליקציות בצבע זהב כשמעליו הכיתוב "Loved by millions. Created by the best", ובתרגום חופשי לעברית: "אהוב בקרב מיליונים. נוצר על ידי הטובים ביותר". כיתוב זה רומז לכך שאפל לא רק תחשוף את המשחקים והאפליקציות שעמדו בראש טבלאות המובילים באפסטור, אלא גם תיתן את הבמה למפתחים שיספרו על האפליקציות שלהם וודאי גם יזרקו מילה טובה לאפל על הדרך.

אף שלא צפויות הכרזות על מוצרים חדשים באירוע, אפל עשויה לנצל את הטקס כדי לחשוף משחקים חדשים שיגיעו לשירות המשחקים החדש שלה, Apple Arcade, ואולי גם כותרים נוספים ואפליקציות חדשות שיגיעו לאפסטור בשנת 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות