הודעות פוש בגאדג'טי

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חדש בגאדג'טי: הודעות פוש מהאתר לפי נושאים

| יום רביעי, 20 בנובמבר 2019, 14:32 | כללי

אתר גאדג'טי גדל לא מעט בשנים האחרונות ואיתו הגדלנו גם את מגוון הנושאים, אך יותר מכך – גדל המגוון באופי השונה של הקהלים המבקרים את האתר. לאחר מעקב ממושך אחר הרגלי הגלישה שלכם באתר, הבנו שיש לנו מספר סוגים שונים של קהלים גדולים שמבקרים באתר מסיבות שונות, ואם פעם היה עניין עיקרי של מרבית הקהל בטלפונים, לדוגמה, כיום ישנם קהלים גדולים שמתעניינים  בנושאים מגוונים אחרים עליהם אנו כותבים.

בעקבות זאת, החלטנו לשנות מעט את מערכת הודעות הפוש שלנו. עד כה, בחרנו באופן ידני וסלקטיבי את ההודעות שנשלחו אל מי שבחרו להירשם למנגנון הודעות הפוש דרך הדפדפן שלהם בטלפון, אך לא עוד. מעתה – יש לנו חלוקה חדשה לקטגוריות באתר, מהן תוכלו לבחור, ורק עבורן תקבלו את ההודעות. ניתן לבחור קטגוריה בודדת, שתיים וגם את כולן, אם לא תרצו לפספס אף פיסת תוכן שמתפרסמת באתר, ותוכלו לשנות את הבחירה בכל עת דרך האתר.

הקטגוריות הזמינות

  • חדשות ועדכוני טכנולוגיה – כאן תמצאו את כל הפרסומים בנושאי טכנולוגיה וסלולר, כולל גם הסקירות שלנו.
  • בידור ופנאי – רוצים חדשות, טריילרים וביקורות טלוויזיה וקולנוע? זה המקום עבורכם.
  • משחקים – כל העדכונים הנוגעים לתחום הגיימינג.
  • סקירות – סקירות מלאות, פתיחות קופסה, הצצות ראשונות וחוות דעת.
  • דילים – כל התכנים הנוגעים למבצעים ודילים מיוחדים, כולל ימי מבצעים מיוחדים (בלאק פריידי, למשל).

שימו לב שהפונקציה החדשה נמצאת בימים אלו בהרצה – נשמח לשמוע מכם במידה וזיהיתם בעיות. תודה.

איך נרשמים?

ההרשמה לקבלת הודעות פוש פשוטה. יש להיכנס לאתר גאדג'טי בכתובת https://www.gadgety.co.il, ובמידה ולא נרשמתם בעבר לקבלת הודעות מהאתר, יקפוץ בפניכם חלון שישאל אתכם לגבי ההרשמה.

לאחר אישור ההרשמה, ניתן לגשת לכפתור הפעמון האדום בצד השמאלי התחתון באתר (ראו תמונה מטה) ולבחור את הקטגוריות הרצויות. את ההרשמה להודעות הפוש תוכלו לבצע גם ישירות דרך הפעמון האדום, ממנו גם תוכלו להפסיק את קבלת ההודעות ולשנות את הקטגוריות הנבחרות בכל עת.

אם בחרתם שלא לסמן אחת או יותר מהקטגוריות, ישלחו אליכם כל הודעות הפוש מהאתר.

הדגמת הרשמה להודעות פוש

משתמשים קיימים: את מערכת הודעות הפוש הקיימת שלנו לא החלפנו, כך שמשתמשים קיימים עדיין רשומים ורק יצטרכו לבחור את הקטגוריות הרצויות.

לקראת העדכון שלנו למנגנון הודעות הפוש מהדפדפן ביצענו מחיקה גדולה של משתמשים בלתי פעילים. מי מכם שהשתמש במערכת הודעות הפוש (לחץ על הודעת פוש) בשבועיים האחרונים, עדיין רשום למערכת, וכך גם מי שנרשמו למערכת בשבועיים האחרונים. במידה ולא, יהיה עליכם להירשם מחדש.

איך לבטל את ההרשמה?

כל הודעות הדחיפה (פוש) מאתר גאדג’טי ניתנות להפעלה ולביטול מהצד שלכם הגולשים בלבד, דרך המכשיר האישי שלכם בלבד, וללא התערבות מצידנו. ההרשאות לשליחת הודעות מאתרים מוגדרות באפליקציית הדפדפן במכשירים שלכם, כך שתוכלו להפסיק את ההודעות המגיעות מהאתר בכל עת על פי ההסברים המופיעים בכתבה המצורפת מטה עבור כל סוג התראה.

נזכיר כי יש לנו גם ערוץ טלגרם המאפשר לכם להירשם ולקבל התראות על כל התכנים באתר: https://t.me/realgadgety

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות