תמונות של Resident Evil 3 דלפו לרשת טרם ההכרזה

תמונות חדשות של Resident Evil 3 דלפו לרשת וחברת Capcom, המפתחת את המשחק, עדיין לא יצאה בהכרזה רשמית על קיומו. התמונות עצמן אושרו כאמיתיות על ידי עיתונאים ברשת, כמו EuroGamer, שמיהרו גם לדווח על ההדלפה.

מקורן של התמונות באתר Gamstat אשר עוקב אחרי השירות המקוון של סוני, ה-PlayStation Network, ומתעד כל תוספת לשירות. לפתע, הופיעו באתר תמונות עם כותרת המשחק החדש, בגרסה יפנית וגם בינלאומית. הדבר מעיד על כך שמישהו הוסיף את התמונות לשירות הרשמי של סוני, וכאמור – מקורן של התמונות אכן אומת.

מבחינת התוכן, התמונות בעיקר מציגות את כותרת המשחק על רקע הדמויות המרכזיות: כוכבת המשחק ג’יל וולנטיין (Jill Valentine), וקרלוס אוליביירה (Carlos Oliveira), שהיה חלק מיחידת ההכלה של איומים ביולוגיים בארגון Umbrella. בתמונה נוספת אפשר לראות את האויב הראשי במשחק – נמסיס (Nemesis) מחייך חיוך שובה לב.

בחודש שעבר כבר צצו דיווחים על Resident Evil 3 ורמיזה כי המשחק יגיע ב-2020. הרימייק הקודם, Resident Evil 2, זכה להצלחה רבה הן מבחינה ביקורתית והן בקופות – והפך להשקה השניה הגדולה ביותר של Capcom ב-Steam, אחרי Monster Hunter World. בשלב זה, אין כל ספק כי Resident Evil 3 נמצא בפיתוח. סביר להניח כי Capcom תכריז על המשחק באופן רשמי בקרוב.

השוואת מפרטים