משחקי Halo כובשים את Steam ומטפסים למקום הראשון במכירות

| יום חמישי, 5 בדצמבר 2019, 15:03 | משחקים

אוסף משחקי Halo שיצא תחת השם The Master Chief Collection, טיפס במהרה למקום הראשון ב-Steam במכירות, ולא רחוק ממנו המשחק Halo: Reach מככב במקום השלישי ברשימת המשחקים הנמכרים ביותר. אם לא היה מובן ששחקני המחשב רוצים לשחק ב-Halo, ניתן להתבונן בנתונים המפתיעים כדי להסיר כל ספק: האוסף שוחרר רק בימים האחרונים, וכבר דילג למקום הרביעי ברשימת המשחקים עם מספר השחקנים הרב ביותר, בעזרת 161,024 גיימרים ששיחקו ב-Halo בו-זמנית. כך כבשו משחקי Halo את Steam, ואם תרצו, המשחקים נמכרים גם בחנות של מיקרוסופט ל-Windows.

הדבר מפתיע במיוחד בהתחשב בעובדה כי המשחקים ב-Master Chief Collection אינם חדשים במיוחד. האוסף כולל את הכותרים Halo Reach, Halo: Combat Evolved, Halo 2: Anniversary Edition, Halo 3, ODST ו-Halo 4. המוקדם מביניהם, Combat Evolved, הוא למעשה שיפור מינורי למשחק הראשון בסדרה שיצא כמעט לפני שני עשורים, בשנת 2001. העדכני ביותר ברשימה הוא Halo 4 משנת 2012. גילם המתקדם של המשקים לא עצר אותם מלכבוש את המקום הראשון ב-Steam.

עם הרכב מקפץ ואת האויב מפוצץ

אולי העובדה כי חלק מהמשחקים מעולם לא היו זמינים עבור המחשב האישי קודם לכן תרמה להצלחת האוסף, או אולי האפשרות לשחק בסדר כרונולוגי במשחק הראשון, עד הרביעי. לקראת ההשקה מיקרוסופט נפטרה מהצורך להשתמש בשירות הישן Games for Windows Live, שהוציא את המשחקים הישנים שכן היו זמינים למחשב, כמו Combat Evolved, משימוש עבור שחקנים רבים.

מחיר החבילה עומד על 180 שקלים חדשים ב-Steam. יש לציין כי לא כל המשחקים באוסף זמינים עדיין: מתוך האוסף שחררה מיקרוסופט את Halo Reach, כאשר יתר המשחקים ישוחררו בהדרגה עד למשחק העדכני ביותר (Halo 4) ב-2020. המשחקים קיבלו תמיכה רשמית בעכבר ומקלדת, כמו גם אפשרות לשחק ברזולוציה של עד 4K ב-60 תמונות לשניה. אלו שיירצו להיכנס לעובי הקורה יגלו שהאוסף כולל לא פחות מ-700 הישגים לפתוח (Steam Achievements) וכי כבר ניתן להשתמש במודים. ברוכים הבאים ל-Steam, מאסטר צ’יף!

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות