שלט סוני

צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי

מכשיר הדגל Sony Xperia 3 נחשף במבחן ביצועים עם 12GB RAM

כמעט חצי שנה חלפה מאז שמענו דיווח על מכשיר מעניין במיוחד מבית סוני אשר מציע 6 מצלמות בחלקו האחורי, וכעת אנחנו מגלים בפעם הראשונה פרטים כמעט רשמיים אודות מכשיר הדגל הבא עליו החברה עובדת ברגעים אלו. השם המלווה אותו ברגעים אלו אינו סופי, כך שייתכן שסוני לא תקרא לו Xperia 3 כשהוא ייצא לשוק, אלא Xperia 0 כפי שלא מעט השערות אחרות מעידות.

את תוצאות מבחן הביצועים כבר לא ניתן למצוא במאגר הרשמי של GeekBench, כך שייתכן שנמחקו על ידי המשתמש או באופן יזום אחר. כך או כך, תוצאותיו של המכשיר צולמו כשזה הפיק ציון של 4261 נקודות במבחן העיבוד החד-ליבתי ו-13,422 נקודות במבחן העיבוד הרב-ליבתי. זה הוא ציון מרשים במיוחד אותו ראינו עד כה רק ממכשירים המשתמשים במערכת השבבים Snapdragon 865, וה-Xperia 3 אכן מגיע גם הוא עם מערכת השבבים החדשה.

מבחן הביצועים של מכשיר ה-Sony Xperia 3/0 (תמונה: sumahoinfo)

מבחן הביצועים של מכשיר ה-Sony Xperia 3/0 (תמונה: sumahoinfo)

שמה המלא אינה מצוין תחת קטגוריית לוח האם, אך כן נכתב שם הקוד של מערכת השבבים "kona" מה שמצביע באופן ישיר על כך שמדובר ב-Snapdragon 865. גם שם הדגם PM-1310 אינו מעיד על שמות הדגמים המפורסמים בדרך כלל, זאת עקב כך ששמות הקוד PM-1xxx בדרך כלל משמשים את סוני במטרה לתייג את המכשירים תחת מסמך זהות מסוים. לדוגמה, ה-Sony Xperia 1 תויג תחת שם הקוד PM-122X בתחילת דרכו.

פרטים נוספים אינם יודעים לנו אודות ה-Sony Xperia 3, אך במידה ונקשר בין ההדלפה הזו לקודמתה אשר סיפרה לנו על מערך הצילום החדש של המכשיר, יתכן כי זה יהיה הסמארטפון אשר יציג את קפיצת המדרגה מצידה של סוני. מערך הצילום המדובר כלל 6 חיישני צילום ברזולוציות של 48, 20, 16, 12, 8 ו-0.5 מגה פיקסל, כשחיישני ה-48 וה-12 מגה פיקסל תמכו במפתח צמצם משתנה בין f/1.2 ל-f/2.4.

מקורות
sumahinfo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות