מקרר LG InstaView החכם מכין כדורי קרח

| יום ראשון, 5 בינואר 2020, 10:22 | בית חכם

חברת LG Electronics צפויה להציג 2 מקררים חדשים מסדרת ה-InstaView במהלך תערוכת CES 2020 שתיערך בלאס וגאס בהמשך השבוע. המקרר הראשון יגיע עם טכנולוגיית ה-Craft Ice של LG ליצירת כדורי קרח מיוחדים ואילו המקרר השני יגיע עם הדור השני של טכנולוגיית ה-InstaView ThinQ החכמה של החברה.

קו מקררי ה-InstaView מגיע עם סימן ההיכר של LG, חלון שקוף המאפשר בהקשה פשוטה לראות את התוכן של המקרר מבלי לפתוח אותו. בנוסף לחלון, LG הוסיפה למקרר את טכנולוגיית ה-Craft Ice, שהספיקה לזכות בפרס החדשנות בתערוכת CES 2020, המייצרת כדורי קרח שקופים בקוטר 2 אינץ' (כ~5 ס"מ). בניגוד לקוביות הקרח הרגילות במקרר, הכדורים נמסים לאט יותר ומאפשרים לקרר בצורה טובה יותר משקאות ללא דילול שלהם במים מהקרח.

מקרר ה-InstaView ThinQ יגיע עם הדור השני של טכנולוגיית ה-ThinQ ויסרוק מוצרי מזון המוכנסים אליו. המקרר יאפשר ניהול חכם של המוצרים יחד עם המלצות על מתכונים שאפשר להכין עם המוצרים במקרר, וזאת בזכות פאנל ה-InstaView שישמש גם כצג בגודל 22 אינץ' ויאפשר למשתמשים גם לגלוש ברשת ולצפות בסרטוני וידיאו בתחומי הבישול ועוד.

מקרר LG InstaView with Craft Ice (מקור LG)

לדברי Dan Song, נשיא חטיבת מכשירי החשמל הביתיים ומערכות מיזוג האוויר של LG:

המטרה ב-CES 2020 היא להציג את האפשרויות במטבחי המחר, הנפתחות בעזרת מקררי InstaView ויכולות הבינה המלאכותית החדשות. הטכנולוגיה הופכת במהירות את מה שהיו בעבר קופסאות לבנות משעממות – למכונות מלהיבות, המסוגלות לעצב קרח, לתכנן ארוחת ערב ולהרכיב רשימות קניות. המקררים מסדרת ThinQ מתוכננים לטובתם של לקוחות היודעים להעריך כל עזרה אותה יקבלו במטבח.

המקררים הביתיים של LG מקבל שדרוג לכבוד 2020, כאשר בנוסף ליכולות שהוזכרו הם יוכלו גם לזהות תקלות באופן עצמאי ולעדכן את המשתמשים כשישנה בעיה שצריך לטפל בה או להפנות אותם לשירות הלקוחות של החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות