מסכי LG בתערוכת CES 2020 (מקור LG)

מסכי ה-OLED החדשים של LG לשנת 2020 כוללים גם מסך הנגלל מהתקרה

חברת LG Display, חטיבת המסכים של LG, צפויה להציג מגוון טלוויזיות חדשות במהלך תערוכת CES 2020 הקרובה, בהם טלוויזית OLED נגללת חדשה בגודל 65 אינץ’. בניגוד לדגמים הקודמים אותם ראינו גם בתערוכת IFA 2019, הטלווזיה העדכנית תהיה נגללת מהתקרה ותדמה מסך הקרנה ללא הצורך במקרן.

הקונספט החדש של הטלוויזיה הנגללת מהתקרה משחרר את הצורך במקום פנוי עבור הטלוויזיה, כאשר המשתמש יוכל לפתוח ולסגור אותה לפי הצורך ולפנות מקום יקר בחדר. בנוסף למסך הנגלל החדש, LG צפויה להציג טלוויזית OLED “זעירה” חדשה בגודל 48 אינץ’, זאת בניגוד ליצרנים אחרים שהגבילו את מסכי ה-OLED לגודל של 55 אינץ’ ומעלה בלבד, שינוי שיאפשר להשתמש במסכי OLED גם בחדרים קטנים יותר.

בנוסף למסכים הללו, החברה צפויה להציג מגוון פתרונות OLED למטוסים, בהם מסך בגודל 55 אינץ’ שנועד להיות מותקן על הקירות הפנימיים של המטוס ולדמות בעבור הנוסעים תחושת מרחב גדולה יותר למרות החלל המוגבל במטוס. מסך 65 אינץ’ גמיש במיוחד שנועד למחלקות הראשונות במטוסים יאפשר שינוי של עקמומיות (curvature) המסך במהלך הטיסה בהתאם לרצון שלהם. ולבסוף, מסך 55 אינץ’ נוסף שיהיה שקוף למחצה עם שקיפות של 40%, שיוכל לשמש כמחיצה במטוס עם הצגת מידע עליו.

המסך המיוחד האחרון שהחברה צפויה להציג הם בעצם צמד מסכי OLED בגדלים של 77 ו-88 אינץ’ מסדרת Film Cinematic Sound & Wallpaper, שנועדו לתלייה על הקיר ומכילים מערכת שמע מובנית. דגם ה-88 אינץ’ יציע למשתמשים חווית צפייה יחודיית עם מערכת שמע ב-11.2 ערוצים.

אין ספק כי LG מתכננת מגוון מסכים מעניין לשנת 2020, כאשר נותר עדיין לחכות לתערוכת CES 2020 עצמה בה נגלה את מלוא מגוון המסכים החדש של החברה לשנה הקרובה.

מקורות
lg display
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות