טלוויזיית LG SIGNATURE מדגם 88ZX (מקור LG)

חברת LG מכריזה על 8 טלוויזיות חדשות בתקן 8K Ultra HD

| יום ראשון, 5 בינואר 2020, 08:02 | טלוויזיות

חברת LG הכריזה על משפחת טלוויזיות חכמות חדשה אותה תציג בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2020 שתיפתח באופן רשמי בימים הקרובים, כשהן יתמכו בתקן ה-8K Ultra HD החדש של ארגון ה-CTA (ר”ת Consumer Technology Association), אותו הארגון שאחראי על תערוכת הצרכנות CES עצמה. הדגמים החדשים יגיעו מסדרות LG NanoCell ו-LG SIGNATURE ובגדלים של 65 עד 88 אינץ’.

הטלוויזיות החכמות החדשות יגיעו עם מערכת ההפעלה WebOS של LG ותמיכה בהפעלה של מוצרי בית חכם ישירות מהטלוויזיה, בהפעלה קולית באמצעות העוזרות הקוליות Google Assistant ו-Amazon Alexa, זאת בנוסף לתמיכה ב-AirPlay 2 ו-HomeKit של חברת אפל.

הדגמים החדשים יגיעו מסדרת ה-LG SIGNATURE OLED עם דגם ה-OLED ZX בגדלי מסכים של 77 ו-88 אינץ’, וכן שישה דגמי LG NanoCell מדגמי Nano95, Nano97 ו-Nano99 שיגיעו בגדלים של 65 ו-75 אינץ’. הדגמים יופעלו על ידי מעבד ה-α9 החדש של LG מהדור השלישי שיתמוך בהעלאת רזולוציה חכמה ל-8K, המבוססת על מערכת AI מובנית המסוגלת לזהות את הפרטים בוידאו ולשפר אותם באופן אינדיבידואלי.

דגמי טלוויזיות ה-8K של LG (מקור LG)

LG תציג את הדגמים החדשים במהלך תערוכת CES 2020 הקרובה, כאשר נכון לעכשיו אין צפי מחיר או זמינות לדגמים החדשים.

למרות שתוכן וטלוויזיות ה-4K עדיין אינם נפוצים ברחבי העולם, תקן ה-8K החדש של CTA צפוי לצבור תאוצה בשנים הקרובות, כאשר חברות רבות מתכננות להשיק דגמים חדשים התומכים ברזולוציה הגבוהה. הדבר היחיד שצריך לחכות לו הוא תוכן תואם שיאפשר לנצל את מלוא הפוטנציאל של הטלוויזיות החדשות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות