מקלדת Apex 3 (מקור

חברת SteelSeries מכריזה על מקלדות הגיימינג Apex 3 ו-Apex 5 בנוסף לעכבר גיימינג Rival 3

חברת SteelSeries, אחת מיצרניות ציוד הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על עכבר הגיימינג Rival 3, אשר מגיע עם עיצוב ארגונומי מיוחד וצמד מקלדות גיימינג הכוללות את Apex 3 העמידה במים ואבק בתקן IP32, ומקלדת ה-Apex 5 המגיעה עם תאורת RGB נפרדת לכל מקש ומסך OLED זעיר מובנה להצגת מידע.

עכבר Rival 3

עכבר ה-Rival 3 החדש של SteelSeries מגיע עם גוף פולימרי קל משקל של 77 גרם בלבד עם עיצוב ארגונומי מיוחד בעבור שחקני מחשב, כאשר הוא משתמש בחיישן ה-TrueMove Core של החברה עם דיוק של עד 8500CPI הניתן לכיול בקפיצות של 100CPI.

העכבר מגיע עם תאורת RGB מובנית בעלת 3 אזורי תאורה נפרדים וזיכרון מובנה המאפשר לאחסן חמישה פרופילים שונים של שימוש הניתנים לשליטה דרך תוכנה ה-SteelSeries Engine.

מקלדת Apex 3

מקלדת ה-Apex 3 מגיעה עם עמידות במים בתקן IP32 להגנה על המקלדת מנוזלים, כאשר היא משתמשת במקשי ממברנה מיוחדים להם החברה קוראת Whisper Quiet Gaming Switches, האמורים לספק חוויית גיימינג טובה יותר ממקשי ממברנה רגילים.

המקלדת תציע תאורת RGB מובנית בעלת 10 אזורי תאורה עצמאיים היכולה לשמש גם לקבלת התראות ממשחק ה-MineCraft או מתוכנת ה-DISCORD. בנוסף, המקלדת מגיעה עם משענת כף יד מגנטית נוחה להסרה וכפתורי מדיה יעודיים.

מקלדת Apex 5

מקלדת ה-Apex 5 עשויה אלומיניום עמיד ומגיעה עם מקשים היברידיים המשלבים תחושה של מקש מכני ומקש ממברנה ביחידה אחת. הפיצ'ר הייחודי של המקלדת הוא מסך OLED קטן בחלקה הימני העליון, בדומה לעכבר ה-Rival 710 של החברה, המאפשר לקבל מידע ממשחקים, שירים, הודעות וכו'…

המקשים ההיברידיים של החברה בשם SteelSeries Hybrid Mechanical RGB Switch יגיעו עם תאורת LED עצמאית לכל מקש, כאשר בדומה ל-Apex 3, גם ה-Apex 5 תגיע עם משענת כף יד מגנטית.

מקלדות ה-APEX ועכבר ה-Rival זמינים למכירה במחיר של 100 דולר למקלדת ה-Apex 5 ו-50 דולר למקלדת ה-Apex 3, כאשר עכבר ה-Rival 3 זמין במחיר של 30 דולר.

מקורות
SteelSeries
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות