חברת ASUS משיקה עדשה מיוחדת להעלמת מסגרת המסך

| יום חמישי, 23 בינואר 2020, 18:52 | חומרה, מחשבים

חברת אסוס (Asus) הכריזה על השקת ערכת ה-ROG Bezel Free Kit, אביזר חיצוני למסכי מחשב ממותג הגיימינג ROG של החברה, המאפשר להעלים את המסגרת של מסך המחשב במערך מרובה מסכים, על ידי שימוש בעדשה אופטית יעודית מפלסטיק המתלבשת על המסכים ו"מותחת" את התצוגה על מנת להעלים את מסגרות המסך.

במקור אסוס הכריזה על קיט העדשות החדש עוד במהלך תערוכת CES 2018, אך רק עכשיו לאחר כשנתיים הקיט הופך להיות זמין למכירה כאשר הוא אמור לפתור את הבעיה הגדולה ביותר של שחקני מחשב המשתמשים במספר מסכים, מסגרת המסך הקוטעת את התצוגה.

בעוד מסגרת מסכי המחשב הלכה וקטנה בשנים האחרונות, היא עדיין לא דקה מספיק על מנת להתעלם ממנה כאשר מחברים בין 2 מסכים. הפתרון של ASUS לבעיה הוא שימוש בעדשה פלסטית מיוחדת המאפשרת להעלים את מסגרת המסך על ידי מתיחה של התמונה על פני העדשה.

חיבור בין 2 מסכים עם וללא הקיט (מקור אסוס)

בעוד שמדובר בקיט יעודי של ASUS ממותג ROG, מדובר למעשה בפתרון אוניברסלי שמתאים לכל מסך בגודל של עד 27 אינץ', אשר מגיע עם מסגרת מסך של לא יותר מ-13 מ"מ, כאשר לפי החברה מומלץ להעמיד את המסכים בזווית של 130 מעלות לקבלת תוצאה מירבית.

קיט ה-ROG Bezel Free Kit זמין למכירה במחיר של 110 דולר.

בעוד לא מדובר בפתרון זול במיוחד, הקיט החדש של ASUS מאפשר למשתמשים בעלי מסכים מרובים לעקוף את הבעיה הויזואלית של מסגרות המסך, כאשר הפתרון היחיד עד עכשיו היה שימוש במסכים אולטרה רחבים ויקרים במיוחד.

מקורות
asus
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות