טריילר ראשון למהיר ועצבני 9 מתמקד בעברו של דום

קרוב לשלוש שנים עברו מאז הגיע הסרט האחרון בסדרת "מהיר ועצבני" לקולנוע, כשבדרך קיבלנו גם טעימה מספין-אוף בכיכובם של דוויין ג'ונסון וג'ייסון סטיית'האם, וכעת מגיעה העת לסרט חדש – מהיר ועצבני 9, שמקבל טריילר מלא ראשון לקראת הגעתו לקולנוע במאי 2020.

את הטריילר חשפו אולפני יוניברסל במסגרת קונצרט גדול, בו השתתפו אמנים כמו Ludacris, שמשתתף כדמות בסרטי מהיר ועצבני, אליו הצטרפו גם Wiz Khalifa, Charlie Puth, Ozuna ו-Cardi B. בסוף הקונצרט, אותו תוכלו לראות בוידאו המצורף מטה, נחשף גם הטריילר הרשמי.

הטריילר חושף את הסיפור שילווה את הסרט מהיר ועצבני 9, ונפתח בדום (וין דיזל) ולטי (מישל רודריגז), שנמצאים יחד עם בנם בריאן במקום מרוחק ומנסים לחיות את חייהם בשקט, בזמן שהם יודעים שברקע קיים האיום הגדול הבא שעומד להפר עבורם את השקט.

האיום הפעם גדול מתמיד, ומגיע מעברה של משפחת טורטו, כאשר מול דום והצוות שלו עומד אדם המוגדר כשודד מנוסה, מתנקש על וכמובן – נהג מהטובים הקיימים בעולם, שמתכנן ליצור כאוס סביב העולם. האדם עימו הם יתבקשו להתמודד הפעם הוא ג'ייקוב, אחיו הנשכח של דום, אותו יגלם בסרט ג'ון סינה (John Cena). על פי הטריילר, לג'ייקוב תעזור בדרך זו או אחרת סייפר (שרליז ת'רון), מי שהייתה נבלת העל ב"במהיר ועצבני 8", בעוד שלצוות של דום צפויה להצטרף דמות נוספת מהעבר של הצוות.

מהיר ועצבני 9 יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-21.5.2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות