חברת Nvidia משיקה את שירות ההזרמה Geforce Now ברחבי העולם

שירות הזרמת המשחקים של Nvidia, ששמו Geforce Now, הושק ברחבי העולם באופן רשמי. השירות מאפשר להזרים משחקים למחשבי Windows, מחשבי אפל, מכשירי אנדרואיד ולמכשיר ה-Nvidia Shield של החברה. על מנת להשתמש בשירות יש להוריד את האפליקציה החינמית של Geforce Now. החברה הקימה מספר חוות שרתים בצפון אמריקה ובאירופה, ונעזרה בחברות מקומיות בקוריאה, יפן וברוסיה על מנת להוריד את השיהוי (Latency) בזמן המשחק עבור שחקנים ברחבי העולם.

Geforce Now עובד עם הספריה שכבר טיפחתם בחנויות כמו Steam ו-Epic Game Store, ומאפשר לכם לרכוש משחקים שיישארו גם הם בספריה שלכם (גם אם תחליטו להפסיק את השירות). הדבר עומד בניגוד למדיניות של שירותי הזרמה אחרים, כמו Stadia של גוגל, בהם המשחקים זמינים רק דרך שירות ההזרמה ולא מעבר לכך. נכון לעת זו, המשחקים מוגבלים להזרמה ברזולוציית 1080p בקצב רענון של 60 תמונות בשניה.

ניתן לפתוח חשבון חינמי ב-Geforce Now, שיהיה מוגבל לשעה אחת רצופה של משחק. אחרי שעה תצטרכו להתחבר שוב לשירות ולהמתין בתור שיתפנה עבורכם מקום בצד של Nvidia. עם זאת, אינכם מוגבלים למספר השעות הכולל, כך שתוכלו להמשיך לשחק אחרי הפסקה קצרה מדי שעה. השירות גם מגיע עם למעלה מ-30 משחקים חינמיים שנתמכים בו כרגע, כך שתוכלו לשחק במגוון כותרים מבלי להוציא אגורה.

Nvidia מציעה גם אפשרות להצטרף לתוכנית “המייסדים” של השירות – בעלות של 5 דולרים בחודש. מנויי התוכנית יוכלו לשחק עד שש שעות בלי הפסקות, יוקפצו לראש תור ההמתנה כאשר יש עומס על השרתים, ויהנו גם מגרפיקה משופרת בפלטפורמת RTX. בנוסף, מי שימהר להצטרף יקבל שלושה חודשים במתנה בשירות.

החברה ביקשה להבהיר כי העלות של חמישה דולרים בחודש היא מבצע זמני לעת ההשקה. המחיר שיגיע בהמשך יהיה גבוה יותר, אולם החברה עדיין לא החליטה על המספר המדויק, נכון לעת זו. כך נמסר מדובר החברה בחודש שעבר, במהלך כנס CES. החברה מתרכזת כעת בהשקה, ותכריז על עדכון מחירים בשלב מאוחר יותר.

להורדת אפליקציית GeForce Now – לחצו כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים