אנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

גוגל מבטיחה הפתעה באירוע ההכרזה של סמסונג על ה-Galaxy S20

מערכת ההפעלה הפופולרית אנדרואיד (Android) מתחזקת, בין היתר, גם עמוד טוויטר ייעודי בשבילה, וזו העלתה לאחרונה ציוץ המספר לנו כי משהו מפתיע עומד להגיע לאירוע ההכרזה של סמסונג על סדרת ה-Galaxy S20 וה-Galaxy Z Flip. איננו יודעים באופן חד משמעי במה מדובר, אך לציוץ נוסף גם טיזר בצורת סרטון קצרצר המיועד לרמוז לנו למה לצפות.

בסרטון הקצר, שאורכו 6 שניות בלבד, נוכל לקבל מבט אינסופי אל תוך הכיתוב Android, המכיל בתוכו ריבוע בולט שעליו הכיתוב Galaxy, ובו ריבוע בולט נוסף המכיל את הכיתוב Android. מעבר לעובדה שסדרת הגלקסי הבאה תריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד, ושהסגנון העיצובי בצורת הריבוע בולט נלקח היישר מהטיזר של סמסונג לסדרת ה-Galaxy S20, לא נוכל להסיק יותר מידי מהטיזר.

מנגד, הדבר לא מנע מהשמועות ברשת להתחיל לעשות את שלהן ואלו מעידות על מספר דברים. בתחילה, המדליף Ishan Agarwal פרסם עוד לפני עליית הטיזר כי מכשיר ה-Galaxy Z Flip יגיע עם תמיכה באפליקציית שיחות הוידאו Google Duo, כך שייתכן כי הציוץ מדבר על תמיכה מובנית מלכתחילה באפליקציית השיחות המוזכרת לעיל.

עם זאת, דיווחים אחרים מעידים על ההיתכנות שאנדרואיד תציג את ממשק המשתמש המשודרג שלה למכשירים מתקפלים על גבי ה-Galaxy Z Flip. ולבסוף, השמועה המלהיבה מכולן היא האפשרות לחזרתה של סדרת ה-Google Play Edition ממנה נפרדנו לאחר יציאתו של ה-Galaxy S4 Google Play Edition.

לאלו מאיתנו שאינם מודעים לגרסה הזו, כל מכשיר אשר לקח חלק בפרויקט המוזכר הגיע עם מפרט ועיצוב זהים לחלוטין לגרסת המקור של המכשיר, אך הריץ גרסה נקיה של אנדרואיד, לעומת ממשק המשתמש האופייני לאותה החברה, ובמקרה של סמסונג ב-2020 מדובר ב-One UI 2. כאמור, המכשיר האחרון מבית סמסונג אשר לקח חלק בפרויקט הוכרז אי שם ב-2013, כך שבמידה וסמסונג מתכננת להחזיר את הסדרה לחיים הדבר יסתמן כצעד יוצא דופן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות