לוגו אינטל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מעבדי ה-Tiger Lake העתידיים של אינטל יגיעו עם כרטיס גרפי מובנה

| יום שלישי, 11 בפברואר 2020, 11:11 | חומרה, מחשבים

הדלפה חדשה מציגה פרטים חדשים על מעבד ה-Tiger Lake של אינטל (intel), הדור הבא של מעבדי ה-10nm שיגיע בייצור ++10nm ויחליף את מעבדי ה-Ice Lake מהדור הנוכחי, כאשר הוא מגיע עם כרטיס מסך מבוסס Xe של אינטל ושקול לכרטיס ה-Intel DG1 אותו הציגה החברה בתערוכת CES 2020.

אחרי ההדלפה הקודמת, שהציגה את שיפור ביצועי המעבד של ה-Tiger Lake לעומת ה-Ice Lake, ההדלפה החדשה מציגה את הכרטיס הגרפי המובנה שיגיע איתו היישר ממבחן הביצועים Sisoft-Sandra. מעבד ה-Tiger Lake צפוי להגיע עם ליבה גרפית מסוג Gen12, שתחליף את ה-Gen11 הנמצאת בדור הנוכחי של המעבדים, עם הגדלה של 50% במספר יחידות העיבוד מעד 64EU ל-96EU.

הליבה הגרפית החדשה תתבסס על ארכיטקטורת ה-Xe של אינטל, מה שהופך למעשה את ה-Gen12 החדש לשקול ערך ל-Intel DG1 המגיע עם אותו מספר של יחידות עיבוד. באופן מעניין למדי, ה-96EU יספקו כוח עיבוד של כ-1.84TFLOPs, אותו כוח עיבוד גרפי שניתן היה למצוא בקונסולת ה-PlayStation 4.

פרטים על מעבד Tiger Lake ממבחן Sisoft-Sandra (מקור wccftech)

בעוד לא ידוע מתי מעבדי ה-Tiger Lake של אינטל יוכרזו רשמית, שיפור הביצועים העולה מההדלפה הקודמת והנוכחית מציג תמונה של מעבד חזק במיוחד למחשבים ניידים, עם ביצועים גרפיים השקולים לכרטיס מסך יעודי בסיסי, מה שיאפשר למשתמשים ביצועי גיימינג סבירים למדי גם על הכרטיס מסך המובנה במעבד וללא צורך בכרטיס יעודי נפרד.

מקורות
wccftech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות