מתוך המשחק Anthem (באדיבות EA)

מתוך המשחק Anthem (באדיבות EA)

חברת BioWare "תמציא מחדש" את המשחק Anthem

| יום רביעי, 12 בפברואר 2020, 12:30 | משחקים

משחק הפעולה Anthem של BioWare נקלע לקשיים רבים במהלך הפיתוח והגיע לבסוף להשקה לא מוצלחת. כעת החברה מאשרת כי Anthem יזכה לשינויים מרחיקי לכת, אותם היא מגדירה כ"להמציא מחדש" את המשחק "באופן ניכר". החברה תתמקד בשיפור היסודות של המשחק על מנת ליצור חוויה מספקת יותר, כך נמסר.

Anthem הושק לפני פחות משנה עבור ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב האישי. מיד לאחר ההשקה הכושלת החלו לצוץ שמועות אודות טיפול נרחב שהמשחק צפוי לקבל כדי להתאים יותר לשחקנים. כעת, ברשומה מאת קייסי האדסון (Casey Hudson), ממנהלי BioWare, אושר כי התוכניות הללו אכן מוצקות וכי המשחק צריך יותר מאשר עדכוני תוכן, אלא עבודה יסודית יותר ובדיקות נרחבות.

אנו מכירים בך שיש צורך בעבודה יסודית יותר על מנת למצות את הפוטנציאל המלא של החוויה, וזה ידרוש להמציא את המשחק מחדש באופן ניכר, במקום עוד עדכון או הרחבה. נעבוד על המשחקיות הבסיסית עם מטרות ברורות יותר, אתגרים מעניינים יותר ומערכת התקדמות מתגמלת. יצירות עולמות חדשים זה חלק מרכזי בעבודה של הסטודיו שלנו, אבל זה לא קל. לפעמים אנחנו מצליחים בכך, ולפעמים מפספסים. התמיכה משחקנים כמוכם עוזרת לנו להמשיך. המשוב שאתם נותנים לנו מנחה אותנו באיך אנו יכולים להשתפר, והתשוקה שלכם נותנת לנו השראה ואומץ ליצור.

בעתיד הנראה לעין Anthem יקבל עדכונים לחנות המשחק, ויחזור גם להשקה של תכנים עונתיים, כמו עדכון ה-Cataclysm שהתעכב. עם זאת, החברה הולכת להקצות צוות מיוחד שינסה לערוך שינויים במשחק, לבדוק ולבצע שיפורים, עם זמן מספיק כדי לוודא שהעבודה מתבצעת היטב. לדברי החברה, הנקודה הראשונה בה ירצו לגעת, היא המשחקיות עצמה.

מקורות
BioWare
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות