אירוע Unpacked הבא של סמסונג יתקיים ב-11 באוקטובר בתערוכת CTIA

| יום ראשון, 25 בספטמבר 2011, 11:30 | סלולר

תערוכת CTIA שתתקיים בסן-דייגו בין התאריכים 11-13 באוקטובר תארח מעל 260 חברות ורשתות תקשורת, ביניהן AT&T, T-Mobile, Verizon וכן גוגל, אפל, נוקיה, סמסונג, מוטורולה, HTC, LG ועוד רבות. מי שצפויה לקיים במהלך האירוע הכרזה גדולה היא כנראה סמסונג, שקבעה לקיים אירוע Unpacked נוסף ביומה הראשון של התערוכה – שלישי, 11 באוקטובר בשעה 11 בבוקר (21:00 שעון ישראל).

ומה סמסונג צפויה להציג? ובכן… אף אחד לא באמת יודע, לפחות כרגע. מה שכולם מקווים ומייחלים לראות היא הכרזתו של המכשיר המיוחל Nexus Prime – נושא הדגל של מערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד Ice-Cream Sandwich 4.0. השערות אחרות מדברות גם על מתן פרטים נוספים אודות מכשיר הדגל העתידי של סמסונג – Galaxy S III ששמועות לגבי מפרטו הטכני פורסמו לא מזמן.

באירוע Unpacked שעבר אשר נערך ב-1 בספטמבר במסגרת תערוכת IFA, נחשפו Galaxy Note, Galaxy Tab 7.7 ו-Wave III. מספר ימים לפני האירוע שיחררה סמסונג אפליקציה ייעודית המאפשרת צפייה בשידור ישיר בהכרזה, מידע לעיתונאים וכו' – אותה אפליקציה, כזכור, נפרצה וחשפה לפני הזמן את מרכולתה של סמסונג. גם הפעם סמסונג צפויה לשחרר אפליקציה דומה, או לעדכן את הקיימת – אולם אנו בטוחים שייעשה בה מקצה שיפורים שימנע מבוכה דומה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות