כנס המפתחים Google I/O (תמונה: Google)

כנס המפתחים Google I/O בוטל, ההכרזה על אנדרואיד 11 תועבר בשידור וידאו

| יום רביעי, 4 במרץ 2020, 12:30 | מערכות הפעלה

קורבן נוסף לוירוס הקורונה. כנס המפתחים הגדול של גוגל, Google I/O 2020, שאמור היה להיפתח ב-12 במאי בקליפורניה, בוטל, זאת בשל החלטת החברה שלא לערוך את הכנס הפיזי בעקבות החששות מכינוסים גדולים כשברקע מרחפת בהלת וירוס הקורונה (COVID-19).

משתתפי הכנס שכבר רכשו כרטיסים יוכלו לקבל את כספם חזרה עד ה-13 במרץ, ובמקום הכנס הפיזי, תספתק החברה בהעברת שידור וידאו לאירוע ההכרזה, בו היא צפויה לספק מידע נוסף על אנדרואיד 11 ומערכות הפעלה נוספות מבית החברה.

ההודעה המלאה של גוגל לגבי כנס I/O (בתרגום חופשי לעברית):

בשל החששות סביב וירוס הקורונה (COVID-19), ובהתאם להנחיות ארגון הבריאות העולמי והמרכז לבקרת מחלות (CDC), יחד עם ארגוני בריאות נוספים, החלטנו לבטל את האירוע הפיזי של Google I/O [שהיה אמור להיערך] ב-Shoreline Amphitheatre. כל האורחים שרכשו כרטיסים לכנס יקבלו החזר מלא עד ה-13 במרץ, 2020. רוכשי כרטיסים לכנס של 2020 לא יצטרכו להירשם להגרלת הכרטיסים בשנה הבאה ויקבלו אפשרות אוטומטית לרכישת כרטיסים לכנס I/O 2021.

ביטול כנס Google I/O מגיע לאחר שורה הולכת ומתארכת של אירועים לאחרונה, בהם כנס המובייל MWC בברצלונה, כנס המפתחים F8 של פייסבוק, כנס הגיימינג GDC 2020 ואחרים. בעקבות הביטולים האחרונים, ניתן להניח כי נראה גם ביטולים נוספים. לפנינו עדיין כנס המפתחים Build של מיקרוסופט, שאמור להתקיים בין ה-19-21 במאי, כנס המחשוב Computex שאמור להתקיים בטיוואן בין ה-2-6 ביוני, כנס הגיימינג E3 שאמור להתקיים בלאס וגאס בין ה-9-11 ביוני וכנס המפתחים של אפל, שעדיין לא הוכרז באופן רשמי, אך צפוי להתקיים בחודש יוני גם כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות