סמארטפון עם מסך נגלל (קונספט: TCL)

סמארטפון עם מסך נגלל (קונספט: TCL)

חברת TCL מציגה סמארטפון עם מסך נגלל ואחד נוסף שמתקפל לשלושה חלקים

| יום חמישי, 5 במרץ 2020, 17:15 | סלולר

חברת TCL מצטרפת לחגיגת הטלפונים המתקפלים עם הצגתם של שני מכשירי קונספט חדשים, אשר מציגים את קיפול המכשירים והמסכים בטלפונים כפי שעדיין לא ראינו בשוק עד כה. מכשיר הקונספט הראשון של החברה מציג מבנה המתקפל בשני מקומות ויוצר שלושה חלקים שונים לטלפון, כאשר מכשיר הקונספט השני מדגים את פעולת ה"קיפול" באמצעות מסך הנגלל מתוך ואל תוך גופו.

המכשיר בעל המבנה המתקפל לשלושה נבנה עם שני צירים נפרדים שפיתחה החברה, ולהם היא קוראת DragonHinge ו-ButterflyHinge. השניים מאפשרים למכשיר להתקפל במקום אחד פנימה ובמקום נוסף החוצה, כדי ליצור את המבנה המשולש, שיקנה לטלפון אפשרות עבודה עם מסך AMOLED בגודל 10 אינץ' ברזולוצייתצ 3K כשהוא פתוח, וכן עם מסך בגודל 6.65 אינץ' כאשר הוא מקופל. בנוסף, ניתן להשתמש במכשיר כשרק חלק אחד שלו מקופל, כך שנעשה שימוש בזוג מסכים.

מכשיר הקונספט השני של החברה מציע מבנה שעל פניו נראה נוח יותר לשימוש יומיומי, כשהוא כולל מנגנון המאפשר את שליפת המסך מתוך גוף המכשיר, ליצירת מסך גדול יותר במבנה טאבלט. בסרטון שמצרפת החברה לצד ההכרזה ניתן לראות כי פעולת שליפתו של המסך מהמכשיר מספקת עדכונים גם בצד ממשק המשתמש בטלפון, כך שזה יתאים לגדלי התצוגה השונים.

פעולת השליפה של המסך מתבצעת על ידי מנוע הנמצא במכשיר, זה מופעל ברגע שנלחץ על כפתור ייעודי. גודל המסך של מכשיר הקונספט עומד על 6.75 אינץ' כאשר הוא במצב סגור, ולאחר גלילת המסך החוצה, נקבל תצוגה בגודל 7.8 אינץ'. בראש התצוגה ניתן לראות זוג חורים בהם משולבות מצלמות סלפי, כאשר במעבר לגבו, נוכל לראות כי החלק הנשלף של המסך משאיר אחריו פס ארוך עליו ממוקם מערך הצילום הראשי בעל 4 חיישנים.

סמארטפון עם מסך נגלל (קונספט: TCL)

סמארטפון עם מסך נגלל (קונספט: TCL)

זוג המכשירים מוגדרים בשלב זה כדגמי קונספט בלבד ומגיעים על מנת להציג בפנינו את היכולות של TCL בייצור מכשירים מתקפלים מזנים שונים. את זוג הדגמים כנראה שלא נראה מגיעים באופן רשמי לשוק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות