הדלפה: זה המפרט המלא של ה-Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Teaser (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal) Redmi Note 9 Teaser (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal)

לאחר שגילינו כי שיאומי תכריז על סדרת ה-Redmi Note 9 ב-12 במרץ, המדליף הצעיר Ishan Agarwal מצטרף למסיבה וחושף את המפרט המלא של מכשיר ה-Redmi Note 9 Pro דרך ציוץ בחשבון הטוויטר שלו. על פי דבריו, המכשיר צפוי להביא עמו סוללת ענק שתימצא מתחת למכסה המנוע, זאת בנוסף למערך צילום מרובע ומערכת שבבים בה עוד לא נעשה שימוש בשוק הסלולר.

בחלקו הקדמי של ה-Redmi Note 9 Pro נגלה מסך בגודל 6.67 אינץ’, עם פאנל מסוג LCD, ברזולוציית +Full HD ועם יחס תצוגה של 20 על 9 תחת הגנת הגורילה גלאס 5 מבית קורנינג. בנוסף לכך, התצוגה תכלול חור מצלמה ייעודי המאחסן את מצלמת הסלפי, אך איננו יודעים היכן ימוקם חור המצלמה המדובר בשלב זה והאם זה יהיה באמצע או באחד הצדדים.

מתחת למכסה המנוע של המכשיר תפעם מערכת השבבים Snapdragon 720G, אשר בה לא נעשה עדיין שימוש באף מכשיר בשוק הסלולר. מערכת שבבים זו מיוצרת בתהליך 8 ננו-מטר וכוללת מעבד בעל 8 ליבות מסוג Kryo 465 בתדר מירבי של 2.3 גיגה-הרץ. יחד עם המערכת הזו, נקבל גם 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לצד 64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון, עם סוללת 5020 מיליאמפר/שעה הנטענת בהספק של 18 וואט.

במעבר לחלקו האחורי של המכשיר, כאן נוכל להבחין במערך הצילום המרובע של הסמארטפון, בשעה שזה מגיע עם חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, חיישן משני המיועד לצילום בזווית רחבה ברזולוציית 8 מגה פיקסל וחיישן שלישי לצילום מאקרו ברזולוציית 5 מגה פיקסל לצד חיישן ייעודי לאיסוף עומק ברזולוציה זהה. מצלמת הסלפי הממוקמת בחזית תגיע ברזולוציית 16 מגה פיקסל, כשזו תתיישב בתוך חור המצלמה המיועד לה.

כאמור, את סדרת ה-Redmi Note 9 המותג יחשוף ב-12 במרץ, ודגם הפרו יגיע בצבעים שחור, כחול-אורורה ולבן-קרח.

השוואת מפרטים