סדרת ה-Huawei P40 תוצג ב-26 במרץ; זוג טיזרים חדשים נחשפים

ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי (Huawei) מקרבת אותנו בצעדי ענק אל סדרת מכשירי הדגל הבאה שלה, כשזוג טיזרים אותם חשפה לאחרונה מגלים לנו מתי זו תקיים את אירוע ההכרזה באופן רשמי ותציג לעולם את המכשירים העדכניים ביותר מתוצרתה. על פי הטיזרים, נראה כי גם השנה וואווי מתמקדת במערך הצילום, אך בשונה משנים קודמות מפנה לא מעט תשומת לב לעיצוב הקדמי.

בטיזר הראשון והמרכזי שאורכו 15 שניות בלבד נוכל לראות כבר בהתחלה עדשת מצלמה, כאשר מיד לאחר מכן אנחנו עוברים אל מסגרת המכשיר המבריקה והמקומרת, אך וואווי אינה מעוניינת שנתמקד במסגרת המבריקה אלא בפינותיה. כפי שהשמועות סיפרו לנו בעבר, דגמי החברה החדשים יגיעו עם מסך המקומר בכל ארבע פינותיו, מה שצפוי להעניק למכשיר מראה ייחודי ויוקרתי מאי פעם.

בנוסף לכך, נוכל להבחין בכך שגם המסך עצמו מקומר בצדדים באופן אותו ראינו גם בדגם ה-Huawei P30 Pro, אך לא ניתן להבחין האם מדובר בקימור רגיל או שמא במסך מסוג Waterfall Screen המקומר לצדדים בזווית של 88 מעלות כפי שראינו בדגם ה-Huawei Mate 30 Pro. את הטיזר סוגרת החברה עם צללית של מערך הצילום מהצד, כשזה בולט מגבו של המכשיר ועם ההאשטאג VisionaryPhotography#.

באופן מילולי, וואווי רוצה לרמוז לנו על החזון שלה לצילום, אך ניתן להבין מהטיזר של-Huawei P40 Pro ול-Huawei P40 Pro Premium Edition יהיו יכולות צילום דמיוניות עליהן לא חשבנו כלל במידה ולא הסתכלנו בהדלפות לפני כן. בטיזר השני שאורכו 5 שניות בלבד, וואווי מציגה את הצללית של מערך הצילום מהצד בלבד, את ההאשטאג המוזכר לעיל, את שם הסדרה ואת תאריך ההכרזה.

על פי ההדלפות האחרונות בנושא המגיעות מיוון, מחירו של דגם ה-Huawei P40 אשר כולל 128 גיגה-בייט של נפח אחסון יעמוד על 849 אירו, בשעה שמחירו של דגם ה-Huawei P40 Pro עם 256 גיגה-בייט של נפח אחסון יסתכם ב-1139 אירו. יחד עם זאת, ההדלפה מספרת לנו כי גם ה-Huawei Mate XS יגיע ליוון תחת תג מחיר של 2499 אירו, כך שישנה סבירות גבוהה כי כל המכשירים הללו יעשו את דרכם גם לשאר מדינות אירופה.

השוואת מפרטים