סדרת ה-Huawei P40 נחשפת לקראת ההכרזה הרשמית

סדרת Huawei P40

חברת וואווי מתכננת לערוך את אירוע ההכרזה הגדול שלה לשנת 2020 ב-26 במרץ, כשזה יתקיים באופן דיגיטלי בלבד לנוכח המצב כיום בעולם בעקבות וירוס הקורונה. שלושה המכשירים החדשים בסדרה שיוצגו באירוע יהיו דגם הכניסה Huawei P40, ולצידו שני דגמי פרימיום – Huawei P40 Pro ו-Huawei P40 Pro Premium. פרט לשלושה הדגמים הללו, כבר הספיקה החברה להציג את דגמי ה-P40 Lite, אשר מהווים מיתוג מחדש למכשיר ה-Nova 6 SE שנחשפה בסוף השנה הקודמת, וייתכן כי נראה גם דגם פרימיום נוסף בעיצוב ייחודי תחת השם Mate XS.

את המכשירים בסדרת ה-Huawei P40 החדשה לא מסתירה החברה יתר על המידה, ומציגה את העיצוב החדש לו אנו יכולים לצפות בטיזר וידאו חדש שהיא מפרסמת, בו ניתן לראות את הפינות המאוד מעוגלות של המסך.

במקביל לפרסום הטיזר הרשמי, חשף המדליף המוכר אוון בלאס (evleaks@) תמונת מניפה ובה אנו יכולים לראות את עיצוב גבם של כל המכשירים החדשים בסדרת ה-Huawei P40. מתוך התמונה שמפרסם בלאס אנו מקבלים אישור נוסף לעיצוב הסדרה, את זה כבר ראינו בהדלפות קודמות. העיצוב מזכיר את זה של סדרת הגלקסי S20 סל סמסונג, עם מערך צילום במבנה מלבני הממוקם בפינה השמאלית-עליונה של גב הטלפון.

Huawei P40: מצלמות חדשות וחיי סוללה ארוכים

מערך צילום חדש צפוי להגיע לדגמי סדרת ה-Huawei P40, כשדגם הפרימיום בסדרה כולל מצלמת 52 מגה-פיקסל שיאפשר כניסה גבוהה מתמיד של אור לתמונה ומצלמה נוספת של 40 מגה-פיקסל לצילום תמונות בזווית רחבה. בנוסף, המכשיר יציע עוד 3 חיישני צילום נוספים ואלו יאפשרו גישה אל זום אופטי עד פי 3 וזום אופטי עד פי 10 באמצעות שימוש בזוג מנסרות ובמבנה חדש לעדשה המשתמש בזכוכית בנוסף לפלסטיק.

בצד המפרט הטכני של דגם ה-P40 Pro Premium אנו מצפים לראות מסך בעל קצב רענון גבוה של 120 הרץ, כשזה יגיע בגודל 6.7 אינץ' ויציע רזולוציית תצוגה של +QHD. מלבד זאת, ניתן לצפות לסוללה בקיבולת 5,500mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של עד 50W וכן תמיכה בטעינה אלחוטית של 27W.

אלו מחירי הדגמים השונים בסדרה על פי ההדלפות האחרונות:

  • Huawei P40 במחיר 849 אירו.
  • Huawei P40 Pro במחיר 1139 אירו.

השוואת מפרטים