אוזניות Elite Active 65t (תמונה: Jabra)

אוזניות Elite Active 65t (תמונה: Jabra)

דיל: אוזניות Jabra Elite 65t ב-399 ש”ח

האוזניות נטולות החוטים החדשות של חברת ג’אברה מהדור האחרון (דגם Elite 75t Active) החלו להימכר לאחרונה בישראל וכעת מגיע חיתוך משמעותי במחיר לדגמים הקודמים בסדרה. את ה-Jabra Elite 65t והדגם הספורטיבי Elite 65t Active תוכלו למצוא כעת במחירים מופחתים לזמן מוגבל דרך אתר KSP, כשדגם ה-65t מוצע במחיר 399 ש”ח (במקום 479), ודגם הספורט 65t Active מגיע במחיר מופחת של 469 ש”ח (במקום 579).

אוזניות ה-Elite 65t של ג’אברה מיועדות לקהל הרחב, ולא רק לחובבי ספורט, ומגיעות עם מנגנון הפחתת רעשי רוח ורקע באמצעות 4 מיקרופונים מובנים. האוזניות מסוגלות להתחבר ל-2 התקנים בו זמנית דרך קישוריות בלוטות’ 5.0 ולשמור בזיכרון עד 8 התקנים. האוזניות עמידות בפני מים ואבק בתקן IP55 והסוללה המובנית באוזניות מספיקה לעד 5 שעות שימוש, ויחד עם נרתיק הטעינה שמגיע יחד עם האוזניות אשר מספיק ל-2 טעינות נוספות, ניתן להגיע ל-15 שעות שימוש סה”כ.

הדגם הספורטיבי של האוזניות – Elite 65t Active, הוא וריאציה של דגם ה-Elite 65t אשר מציע עמידות בפני זיעה והשפרצות תחת תקן IP56, ועל כן מכוון יותר לביצוע פעילות ספורטיבית מאשר הדגם הסטנדרטי.

Jabra Elite 65t: מחירים,צבעים וקישורים לרכישה

את האוזניות מדגמי סדרת ה-Jabra Elite 65t תוכלו לרכוש במספר צבעים: שחור-כסוף, שחור-נחושת וזהב עבור הדגם הרגיל ובצבעים שחור-כסוף, אדום-נחושת וכחול-נחושת עבור דגם ה-Active. האחריות על האוזניות הינה למשך שנתיים על ידי היבואן הרשמי בישראל, ביקונקט.

דגם Jabra Elite 65t מוצע כעת במחיר מופחת של 399 ש”ח לזמן מוגבל באתר KSP – לחצו על הצבע המתאים למעבר לעמוד הרכישה: שחור-כסוף, שחור-נחושת וזהב.

דגם Jabra Elite 65t Active מוצע כעת במחיר מופחת של 469 ש”ח לזמן מוגבל באתר KSP – לחצו על הצבע המתאים למעבר לעמוד הרכישה: שחור-כסוף, אדום-נחושת וכחול-נחושת.

אוזניות Jabra Elite 65t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אוזניות Jabra Elite 65t (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות