לוגו GOG.com

תמונה: GOG.com

חופשת הקורונה: חנות המשחקים GOG מחלקת 27 משחקים בחינם

לאור מספר האנשים שנמצאים בבית בבידוד ברחבי העולם בשל נגיף הקורונה, לפעמים בתנאי סגר, פרסמה כעת החנות GOG רשימת משחקים אותם היא מחלקת ללא תשלום לכל המשתמשים. חלוקת המשחקים מתבצעת כחלק ממכירת האביב של החנות, שתימשך עד ה-30 בחודש מרץ.

רוב המשחקים החינמיים שמחלקת החנות הם משחקי נוסטלגיה כאלה ואחרים. חלקם ישנים מאוד, אבל עדיין אפשר ליהנות מהם. חלק מהכותרים הם משחקי "פרולוג", המהווים מעין הדגמה ממשחקים גדולים יותר, אולם חלק גדול מהמשחקים הם משחקים מלאים, וביניהם גם משחקי תפקידים ארוכים שיכולים לעזור לכם להעביר שעות ארוכות בהנאה.

חובבי ז'אנר ה-Point and Click הוותיק ("קווסטים") ימצאו פה קלאסיקות כמו Beneath a Steel Sky הנהדר. אולי זו הזדמנות גם לנסות משחקים פחות מוכרים בז'אנר, כמו Teenagent הצבעוני. חובבי פלטפורמה יוכלו להנות מ-Bio Menace וממשחקי Jill of the Jungle הנוסטלגיים. אם מתחשק לכם לצלול למשחק תפקידים תוכלו לנסות את Ultima 4 המוערך, או את Akalabeth ההיסטורי, אחד ממשחקי המחשב הראשונים שממנו צמחה סדרת Ultima המפורסמת.

חובבי האקשן ימצאו פה מבחר נפלא של משחקים: Tyrian 2000 הוא אחד ממשחקי ה-Shoot’em Up הנהדרים למחשב עם חללית שניתן לשדרג; Shadow Warrior הוא משחק פעולה מגוף ראשון מהדור של Duke Nukem, עם שלל בדיחות גסות, כלי נשק מוגזמים וגיבור שנוי במחלוקת; לבסוף ישנו גם Postal, משחק הפעולה הכאוטי שהיה מוקד לשערוריות בזמנו.

אם מתחשק לכם להפעיל את הראש קצת יותר, תוכלו ליהנות מ-Sang-Froid: Tales of Werewolves, משחק המשלב בין פעולה לאסטרטגיה, בו אנו צריכים לשרוד בקנדה הרחוקה מול איתני הטבע וכוחות על-טבעיים משונים. Alder's Blood הוא משחק אסטרטגיה בתורות, ו-Builders of Egypt הוא משחק ניהול במצרים העתיקה, אולם שני הכותרים הללו הם "טיזר" למשחק המלא. מצד שני, Gwent, משחק הקלפים שהגיע מתוך עולמו של The Witcher, מוצע בחינם גם הוא.

לחצו כאן למעבר למשחקים החינמיים ב-GOG

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות