דיל: מבצע מחירי ההשקה של טלוויזיות ה-Xiaomi Mi TV 4S חוזר

טלוויזיית Xiaomi MiTV 4S 55 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

סדרת הטלוויזיות החכמה Mi TV 4S מבית שיאומי הושקה בגרסתה הגלובלית בישראל על ידי היבואן הרשמי, קבוצת המילטון, לפני בפברואר 2020, וחוזרת כעת במבצע ההשקה עבור הדגמים השונים בסדרה, עם הנחות גדולות הדומות לאלו שניתנו במבצע ההשקה של החברה, הן עבור דגמי ה-43 וה-55 אינץ' והן עבור דגם ה-Mi TV 4A שמגיע בגודל 32 אינץ'.

שלוש הטלוויזיות מופעלות באמצעות מערכת ההפעלה Android TV של גוגל בגרסה 9.0, ובכך הן דומות לדרך בה פועל סטרימר ה-Mi Box הפופולרי של שיאומי, מה שמאפשר הפעלה קולית של הטלוויזיה באמצעות השלט המצורף באמצעות ה-Google Assistent. בנוסף, הטלוויזיות מאפשרות הזרמת מדיה מהמכשיר הסלולרי על ידי שימוש בטכנולוגיית ה-Chromecast של גוגל.

שני דגמי ה-4S, אשר מגיעים בגדלים של 43 ו-55 אינץ', מציעים רזולוציית תצוגה של 4K ומונעים על ידי מעבד בעל 4 ליבות, זיכרון 2GB ואחסון פנימי בנפח של 8GB (עם אפשרות הרחבה לאחסון באופן חיצוני). דגם ה-55 אינץ’ מגיע עם שני רמקולים בהספק של 10W ואילו דגם ה-43 אינץ’ משלב זוג רמקולי 8W. דגם ה-Mi TV 4A 32, מציע מסך בגודל 32 אינץ’, ברזולוציית HD בלבד, ומשלב מעבד בעל 4 ליבות יחד עם רכיב זיכרון 1.5GB, אחסון על סך 8GB וזוג רמקולים בהספק של 5W.

טלוויזיית Xiaomi MiTV 4S 43 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
טלוויזיית Xiaomi MiTV 4S 43 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Xiaomi Mi TV 4S: מחירי מבצע וקישורים לרכישה

את שתי הטלוויזיות בסדרת Mi 4S וכן את מסך ה-Mi TV 4A ניתן לרכוש במחירים נמוכים יותר, בדומה לאלו שהוצגו במבצע במעמד ההשקה בחודש שעבר, דרך אתר KSP, ובהזנת קוד הקופון GadgetyKSP בעגלת הקניות באתר.

לפניכם הדגמים והמחירים:

שלט רחוק טלוויזיות שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

שלט רחוק טלוויזיות שיאומי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים