שואבי האבק השוטפים מסדרת ה-Mi Robot Vacuum Mop של שיאומי מגיעים לישראל

Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi) Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל, הכריזה על השקת זוג שואבי אבק רובוטיים שוטפים, ה-Mi Robot Vacuum Mop ו-Mi Robot Vacuum Mop Pro. צמד שואבי vאבק vחכמים מגיעים עם אפשרות לשיטפה חכמה של הבית וניתן להפעילם באמצעות האפליקציה היעודית או בהפעלה קולית.

הדגם החזק והמשוכלל מבין שני הרובוטים הוא ה-Mop Pro, שיהיה זמין בצבע לבן או שחור, בדומה לדגם ה-Viomi V2 שהושק בשנה הקודמת, כאשר הוא מספק עוצמת שאיבה של עד 2100Pa וכולל מערך של 10 חיישנים להתמצאות בבית עם לייזר LDS לסריקה ומיפוי חכם של הבית לשטיפה ושאיבה חכמה יותר באמצעות אלגוריתם SLAM.

בעוד דגם ה-Mop הרגיל מאפשר שטיפה ושאיבה, דגם ה-Pro הוא למעשה שואב 2 ב-1 שמגיע עם צמד מיכלים בערכה – מיכל אבק בנפח 550 מ”ל לשאיבה רגילה בלבד או מיכל משולב אבק בנפח 300 מ”ל ומים 200 מ”ל לשאיבה ושטיפה.

Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi)
Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi)

בעוד שואב ה-Mop הרגיל, שיהיה זמין בצבע לבן בלבד, יכול להיחשב כבסיסי יותר לעומת ה-Mop Pro, לא מדובר על שואב אבק חלש, כאשר הוא מספק עוצמת שאיבה גדולה יותר של עד 2500Pa. אך בניגוד לדגם ה-Pro, הוא יגיע עם מיכלי מים ואבק בלבד, כאשר במקום חיישני הלייזר LDS הוא יכלול 15 חיישנים שונים להתמצאות ומיקום ברחבי הבית באמצעות אלגוריתם vSLAM.

ניתן יהיה להפעיל את שני השואבים באמצעות אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי או באמצעות הפעלה קולית דרך העוזרות הקוליות Google Asistent או Amazon Alexa, כאשר שני השואבים השוטפים יוכלו לעבוד במשך כשעתיים. דגם ה-Mop Pro יגיע עם סוללת 3200mAh ויהיה מסוגל לנקות שטח של עד 180 מ”ר לעומת דגם ה-Mop הרגיל שיגיע עם סוללת 2600mAh ויוכל לנקות שטח של עד 120 מ”ר.

Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi)
Mi Robot Vacuum Mop Pro (תמונה: Xiaomi)

שואבי ה-Mi Robot Vacuum Mop החדשים זמינים למכירה במחיר מומלץ של 1099 ש”ח לדגם הבסיסי ו-1599 ש”ח לדגם ה-Pro.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים