סדרת ה-iPad Pro 2020 נוחתת בישראל החל ממחיר של 3649 שקלים

iPad Pro 2020 (תמונה: Apple) iPad Pro 2020 (תמונה: Apple)

עוד לא חלפו שבועיים מאז הוכרזה סדרת ה-iPad Pro 2020 על ידי אפל, וכבר עכשיו ניתן למצוא אותה במסגרת המכירה המוקדמת בארץ עבור תג מחיר המתחיל ב-3,649 שקלים עבור דגם הכניסה. הסדרה העדכנית של ה-iPad Pro כוללת זוג דגמים בגדלי 11 ו-12.9 אינץ’, כאשר אלו מגיעים לארץ בכל גרסה אפשרית של נפח אחסון וצבע עליה ניתן לחשוב.

ה-iPad Pro 2020 מביא עמו חידושים למערך הצילום שבחלקו האחורי, בשעה שכאן נקבל לראשונה מערך צילום כפול לעומת חיישן הצילום הבודד שבדגמים הקודמים, כאשר זה מתיר לנו גישה אל צילום רגיל וצילום בזווית רחבה. זוג הדגמים מגיעים עם חיישן ראשי ברזולוציית 12 מגה פיקסל הכולל מפתח צמצם f/1.8 ותמיכה בפוקוס מהיר יותר בטכנולוגיית ה-Dual Pixel AF, כשלצד החיישן הראשי נקבל מצלמה ברזולוציית 10 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.4 לצילום בזווית רחבה.

בנוסף לכך, האייפדים החדשים כוללים גם חיישן LiDAR (ר”ת Light Detection and Ranging), שהוא בפשטות חיישן לאיסוף עומק בעובד בצורה טובה יותר על תכני מציאות רבודה אותם סדרת האייפדים החדשה מבצעת כעת בצורה מתקדמת יותר מאי פעם. זוג האייפדים עדיין מגיעים עם מסכים בקצב רענון של 120 הרץ, עט הסטיילוס Apple Pencil, פתיחה באמצעות Face ID ועוד.

לבסוף, נציין כי אפל הטמיעה כאן גם מיקרופונים חדשים ומשופרים להקלטה באיכות סטודיו, לצד מערכת השבבים העדכנית מסוג Apple A12Z אשר תאיץ את הביצועים אף יותר. סדרת האייפדים המוזכרת מגיעה לארץ ונמכרת עבור תג מחיר המתחיל ב-3649 שקלים ומגיע עד 7549 שקלים לגרסה היקרה ביותר.

את סדרת ה-iPad Pro 2020 ניתן להשיג כעת במסגרת המכירה המוקדמת בלבד, כאשר האספקה תחל ב-5 באפריל.

לחצו כאן לרשימת כל הדגמים באתר KSP.

iPad Pro 2020 (תמונה: Apple)
iPad Pro 2020 (תמונה: Apple)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים