אוזניות SOCL500TWS (מקור TCL)

חברת TCL מכריזה על שלוש אוזניות אלחוטיות חדשות

בנוסף להכרזה על סדרת מכשירי ה-TCL 10 החדשים, חברת TCL הכריזה גם עם שלישיית אוזניות אלחוטיות חדשות – זוג אוזניות TWS מדגמי ACTV500TWS ו-SOCL500TWS המגיעות עד 33 ו-26 שעות שימוש, בהתאמה, ואוזניות ה-ACTV200BTWT האלחוטיות המגיעות לראשונה בעבור TCL עם חיישן דופק מובנה, כשהן מספקות עד 14 שעות שימוש.

הדגם הראשון והמעניין ביותר משלושת הדגמים החדשים הוא ה-ACTV500TWS, אוזניות TWS אלחוטיות המגיעות עם דרייברי 6 מ"מ לאודיו איכותי במיוחד, כאשר החברה הוסיפה להן תמיכה בביטול הד (echo cancellation) לאיכות שיחה טובה יותר כמו גם עמידות במים בתקן IPX7.

מבחינת זמן הסוללה, ה-ACTV500TWS יציעו שימוש של עד 6.5 שעות בטעינה בודדת ו-33 שעות יחד עם מארז הטעינה, התומך בטעינה Qi אלחוטית ומציע טעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

 

אוזניות ACTV500TWSBK שחורות (מקור TCL)

בסדרת ה-ACTV נוכל למצוא גם את ה-ACTV200BTWT, אוזניות ספורטיביות עורפיות המגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4 וחיישן ActivHearts המובנה בתוך האוזניה עצמה למדידת דופק, מה שמאפשר למשתמש לקבל עדכונים קוליים על הדופק מאפליקציה תואמת על המכשיר הסלולרי בזמן אימוני ספורט.

האוזניות עצמן יגיעו עם דרייברי 8.6 מ"מ עם דגש על באס איכותי, כאשר מבחינת זמן הסוללה, ה-ACTV200BTWT יציעו שימוש של עד 14 שעות ויתמכו בטעינה מהירה המספקת שימוש של שעתיים בטעינה של 15 דקות בלבד.

הדגם השלישי והאחרון הוא של אוזניות ה-SOCL500TWS מסדרת ה-SOCL של TCL, המגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4 ובמגוון הצבעים הרחב ביותר מבין שלוש האוזניות החדשות, כשיהיה ניתן להשיג אותן בצבע כחול (Ocean Blue), שחור (Phantom Black), סגול (Sunrise Purple) וכתום (Sunset Orange).

אוזניות ה-SOCL500TWS יגיעו עם דרייברים קטנים מדגם ACTV500TWS בגודל של 5.8 מ"מ וללא תמיכה בטעינה אלחוטית, מה שלא מפריע להן להציע זמן שימוש של 6.5 שעות בטעינה בודדת ועד 26 שעות עם מארז הטעינה, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המאפשרת שימוש של כשעה בטעינה של 15 דקות בלבד.

שלושת אוזניות ה-TCL החדשות יהיו זמינות למכירה במהלך הרבעון הראשון של 2020, כאשר אוזניות ה-SOCL500TWS ו-ACTV200BT יהיו זמינות במחיר של 80 דולר ואילו דגם ה-ACTV500TWS יהיה זמין במחיר של 100 דולר.

מקורות
TCL
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות