לדיסני פלוס יש יותר מ-50 מיליון מנויים משלמים

לוגו דיסני+ (תמונה: Disney) לוגו דיסני+ (תמונה: Disney)

חברת דיסני החלה בהשקה של שירות הסטרימינג החדש שלה – דיסני פלוס (+Disney) – בסוף השנה שעברה בארה”ב ומספר מדינות מצומצם נוסף, ולאחרונה השיקה את השירות גם בהודו ובמדינות נוספות באירופה, בהן אנגליה, צרפת, גרמניה, ספרד, איטליה, אירלנד ואחרות. כעת מדווחת החברה כי שירות דיסני פלוס רשם כבר מעבר ל-50 מיליון מנויים משלמים, זאת טרם המשך ההשקה הגלובלית שתתקיים בהמשך השנה הנוכחית.

דיסני פלוס הוא שירות הסטרימינג מבית דיסני שמגיע על מנת להתחרות בשירותים גלובליים דומים, דוגמת נטפליקס, אמזון פריים וידאו ואחרים, וגם בשירותים מקומיים, דוגמת yes פלוס, פרטנר TV, סלקום TV ואחרים. השירות מציע ממשק נוח לשימוש, עם חלוקה לפי קטגוריות התואמות לתכנים של דיסני ותמיכה במגוון רחב של מכשירים בהם ניתן לצפות בשירות, ביניהם טלוויזיות Android TV, טלפונים מבוססי אנדרואיד ו-iOS, קונסולות ה-PS4 ו-Xbox One, דפדפני אינטרנט במחשבים אישיים ועוד.

את השירות מציעה דיסני ללקוחותיה במחיר חודשי של 6.99 דולר (כ-25 שקלים) וניתן למצוא בו שלל תכנים מבית דיסני, מארוול, נשיונל גאוגרפיק, פיקסאר, פוקס ועוד, עם תמיכה ב-4K HDR. דיסני מציעה גם מנוי שנתי מוזל במחיר של 69.99 דולר (כ-250 שקלים).

סדרות חדשות ביקום מלחמת הכוכבים ו”מארוול” צפויות לעשות דרכן לשירות בעתיד, וחלקו, דוגמת “המנדלוריאן” כבר זמינות לצפייה בשירות. סדרות מארוול הצפויות להיחשף בדיסני פלוס כוללות את “הפלקון וחייל החורף” בכיכובם של אנתוני מאקי וסבסטיאן סטן, “וונדהויז’ן” בכיכובם של אליזבת’ אולסן ופול בתאני ו”לוקי”, שאת דמותו בסדרה יחזור לגלם טום הידלסטון.

שירות דיסני פלוס יגיע בעתיד גם לישראל, ואף שאין תאריך השקה ברור בשלב זה, השמועות בנושא דיברו עד כה על כך שהשירות יושק עוד השנה בארץ.

השוואת מפרטים