סט הגלגלים של אפל למחשב ה-Mac Pro החדש עולה כמו אייפון 11

בנוסף להכרזת מכשיר ה-iPhone SE 2020, חברת אפל (Apple) השיקה זוג אביזרים חדשים למחשב ה-Mac Pro, ה-Apple Mac Pro Feet Kit, ערכת "רגליים" בעבור משתמשי המק פרו שבחרו בגלגלים בקניה וערכת Apple Mac Pro Wheels Kit, ערכת גלגלים לאלו שבחרו בגלגלים. זוג הערכות מגיעות במחיר של 299 ו-699 דולר, בהתאמה.

בניגוד להלם שנשמע באולם האירועים בזמן הצגת מעמד ה-Pro Stand למסך ה-Pro Display XDR שעולה 999 דולר, את תגובת המשתמשים למחירי הרגליים והגלגלים נוכל ללמוד רק מהתגובות ברשת. רגלית מק פרו בודדת עולה כ~75 דולר, וגלגל בודדת עולה כ~175 דולר, כאשר לשם השוואה מחיר ה-iPhone 11 בגרסת 64GB זהה למחיר של סט הגלגלים החדש של החברה.

שתי הערכות יגיעו עם חוברת הסבר להתקנה, כאשר אפל מציינת כי בערכה יגיע מתאם משושה 1/4 אינץ' ל-4 מ"מ הנחוץ להרכבה, אך המשתמשים יצטרכו כלים נוספים, שאינם מפורטים, על מנת להתקין את הגלגלים או הרגליים החדשות למחשב המק פרו שלהם.

ערכות Apple Mac Pro Wheels Kit ו-Apple Mac Pro Feet Kit (מקור אפל)

ערכות Apple Mac Pro Wheels Kit ו-Apple Mac Pro Feet Kit זמינות להזמנה במחירים של 699 ו-299 דולר בהתאמה.

רבות דובר על מחירי מוצרי אפל, אך אפשר ללמוד כי ההלם של לקוחות החברה ממחיר מעמד המסך לא מנע ממנה להציע את ערכות הגלגלים והרגליים במחיר שמגיע עד למחיר של מכשיר iPhone 11, כאשר קשה להסביר הסיבה למחיר הגבוה הזה.

השוואת מפרטים