המנדלוריאן (תמונה: דיסני)

המנדלוריאן (תמונה: דיסני)

דיווח: דיסני פלוס עובדת על עונה שלישית של "המנדלוריאן"

העונה הראשונה של "המנדלוריאן", סדרה מקורית של דיסני פלוס המתרחשת ביקום של "מלחמת הכוכבים", זכתה לאהדה רבה, מה שהוביל לאישור כמעט מידי לעונה השנייה של הסדרה בשירות הסטרימינג מבית דיסני. לפי דיווח חדש של Variety, היוצרים של "המנדלוריאן" עובדים כבר ברגעים אלו על עונה שלישית לסדרה, זאת למרות שהעונה השנייה תעלה רק בחודש אוקטובר.

לפי מקורות בהפקה, יוצר הסדרה ג'ון פאברו (במאי "איירון-מן", "מלך האריות") כבר עובד זמן מה על כתיבה של העונה השלישית. גורמים נוספים בהפקה התחילו לעבוד גם כן על חלקם בסדרה, עם דגש עיקרי על יצירת קונספטים ועיצובים ראשוניים. המקורות מדגישים, שרוב העבודה שמתבצעת כרגע היא מקדימה להפקה. מכיוון ש"המנדלוריאן" היה סדרה בעלת הפקה ברמה גבוהה מאוד, עם תקציב גדול, נדרשת הכנה ארוכה לפני תחילת הצילומים.

למזלה של דיסני פלוס והפקת "המנדלוריאן", צילומי העונה השנייה של הסדרה הושלמו ממש רגע לפני פריצת וירוס הקורונה בארה"ב, דבר שאיפשר להתחיל לעבוד על העונה השלישית בעצימות גבוהה וככל הנראה ימנע מהאפשרות כי העונה השנייה תדחה, כמו שקרה עם רבים מסרטי דיסני שהיו אמורים לצאת השנה.

ישנה התרגשות רבה לקראת העונה השנייה של "המנדלוריאן" ולא רק בגלל חזרתם של הצמד האהוב מנדו ובייבי יודה. דמות אהובה במיוחד צפויה להופיע בעונה החדשה, אסוקה טאנו, מי שהייתה תלמידתו של אנאקין סקייוואקר שבמרוצת השנים הפך לאימת הגלקסיה דארת' ויידר. השניים כיכבו יחד בסדרת האנימציה "מלחמת הכוכבים: מלחמת המשובטים". את אסוקה צפויה לגלם השחקנית רוזריו דוסון ("עיר חטאים", "דרדוויל"), אמנם עד כה לא התקבל אישור רשמי על הליהוק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות