סוני מעדכנת את תאריך ההשקה של The Last of Us 2 לאחר הדלפת הסיפור

The Last Of Us 2 מתוך The Last of US 2 (תמונה: Naughty Dog)

The Last of Us 2, משחק ההמשך המצופה לכותר הדרמטי מאת Naughty Dog, נדחה לפני זמן מה לתאריך לא ידוע. נראה כי החברה נתקלה בכמה בעיות, ובין היתר התקשתה להתמודד עם העבודה תחת השפעת משבר הקורונה העולמי, ועל כן נאלצה לדחות את המשחק. כעת, בבלוג של סוני חשפה החברה תאריכי השקה חדשים לשני משחקים: The Last of Us 2 ו-Ghost of Tsushima.

החדשות הטובות הן שנראה את שני המשחקים כבר בקיץ הקרוב. The Last of Us 2 מתוכנן לצאת ב-19 ביוני, ואילו Ghost of Tsushima מתוכנן להגיע כחודש לאחר מכן, ב-17 ביולי. מי שחיכה עד כה להמשך המצופה ל-The Last of Us, יכול כבר להתחיל להתכונן לקראת המשחק הבא בסדרה: אם לא יהיו שינויים נוספים, The Last of Us 2 יגיע לשחקנים תוך פחות מחודשיים.

החדשות הרעות הן בעיקר עבור מעריצי The Last of Us. בימים האחרונים פורסמו שלל הדלפות אודות העלילה של המשחק החדש, שחושפות למעשה את הסיפור כולו, את הטוויסטים המרכזיים בעלילה, ואת גורלן של הדמויות האהובות עלינו ביותר. ההדלפה לוותה בסרטונים מהמשחק החדש, שחושפים קטעי משחקיות שלא נראו בעבר, וגם סצינות סיפוריות. נראה כי הסרטונים שהודלפו מאשרים את קווי הסיפור שפורסמו בהדלפה, לפחות במידת מה.

בעוד חלק ממעריצי הסדרה מנסים להתחמק מחשיפה לסיפור, אותו הם רוצים לחוות באמצעות המשחק, אחרים בחרו לקרוא את החומר המודלף, לצפות בסרטונים, ולא חסכו ביקורת. נראה כי גיימרים רבים לא אהבו את הסיפור החדש של Naughty Dog, אם אכן יתברר כי ההדלפה אמינה. מתוכם, היו כאלו שהתאכזבו וטענו כי ביטלו את ההזמנה המוקדמת של המשחק. נראה כי סוני מיהרה להכריז על תאריך השקה חדש למשחק בניסיון למזער את השפעת ההדלפה, אך ייתכן והנזק כבר נגרם.

השוואת מפרטים