לוגו מלחמת הכוכבים

דיסני תפיק סרט "מלחמת הכוכבים" בבימויו של טאיקה וואיטיטי

אולפני דיסני ו-Lucasfilm הכריזו היום (ב', 4.5.2020) כי יפיקו סרט חדש ביקום מלחמת הכוכבים, את זה יוביל הבמאי טאיקה וואיטיטי ("ת'ור: ראגנארוק", "ג'וג'ו ראביט") יחד עם שם מוכר נוסף בתעשייה – קריסטי ווילסון ("1917"), כשאת ההכרזה על הסרט החדש של "מלחמת הכוכבים" שמרה דיסני ליום זה במיוחד, זאת לרגל חגיגות ה-4 במאי (May The 4th), שנחשב ליום חגיגי במיוחד למעריצי הסרטים.

בשלב זה לא חושפת דיסני האם מדובר בפרוייקט חדש לחלוטין או באחד מתוך שלושה סרטי מלחמת הכוכבים הבאים אותם מתכננת החברה להציג בבתי הקולנוע בארה"ב בתאריכים 16 בדצמבר 2022, 20 בדצמבר 2024 ו-18 בדצמבר 2026.

כזכור, הטרילוגיה האחרונה, והשלישית במספר, ביקום מלחמת הכוכבים הסתיימה בשנה שעברה עם הסרט "עלייתו של סקייווקר", כך שהסרטים שיגיעו בהמשך לא צפויים להיות חלק מהסאגה של משפחת סקיווקר, אולם בדיסני כבר הוכיחו כי הם מסוגלים לפנות מקום לפרוייקטים חד פעמים כשהציגו סרטים כמו "סולו: סיפור מלחמת הכוכבים".

הבחירה בטאיקה וואיטיטי (Taika Waititi) כבמאי, ומי שייקח חלק בצוות הכתיבה של הסרט החדש, אינה מפתיעה. דיסני כבר השתמשה בשירותיו של וואיטיטי כבמאי בפרק האחרון בעונת הפתיחה של הסדרה "המנדלוריאן" המשודרת בשירות דיסני פלוס. וואיטיטי גם כתב וביים את הסרט "ג'וג'ו ראביט" בהפקת אולפני פוקס (כיום גם הם שייכים לדיסני), ביים את "ת'ור ראגנארוק" למארוול של דיסני ויכתוב ויביים גם את הסרט הבא של ת'ור – "אהבה ורעם".

לצידו של וואיטיטי תשתתף בעבודת הכתיבה גם קריסטי ווילסון קיירנס (Krysty Wilson-Cairns), שמאחוריה פרס BAFTA על כתיבה בסרט "1917" ותפקיד כתיבה בסדרה "Penny Dreadful".

סדרה נוספת של מלחמת הכוכבים

שמה של לסלי הדלנד (Leslye Headland) עלה גם כן בהודעתה של דיסני, אך בעוד זה מתייחס למלחמת הכוכבים, כאן מיוחס לתסריטאית פרוייקט בתחום הטלוויזיה. על פי דיסני, הדלנד מפתחת סיפור לסדרה חדשה בעולם של מלחמת הכוכבים שתגיע בהמשך הדרך לשירות דיסני פלוס, פרוייקט בו תשמש גם כמפיקה וכמי שתוביל את הסדרה כשואו-ראנר. הדלנד היא בין היוצרות של סדרת נטפליקס "בובה רוסית", יחד עם נטשה ליון (שגם מככבת) ואיימי פולר.

הסיפור בו הסדרה החדשה תעסוק לא ידוע בשלב זה. בעבר עלו שמותיהם של "אובי וואן קנובי", קסיאן אנדור" ו"בובה פט" כמי שיקבלו פרוייקטים משלהם, אולם דיסני כבר חשפה את עבודתה על הפרוייקטים של אובי וואן ואנדור, אלו לא יהיו הפרוייקט עליהם אחראית הדלנד.

תאריכים לסרט ולסדרה החדשים לא נחשפו בשלב זה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות