הוכרז: חידוש למשחקי Tony Hawk’s Pro Skater הראשון והשני יגיע בספטמבר

טוני הוק (Tony Hawk), שעל שמו נקראת סדרת משחקי THPS, כבר בדק בעצמו את הגרסה המוקדמת של חידוש לשני המשחקים הראשונים בסדרה – Pro Skater ו-Pro Skater 2. בסרטון שצילם יחד עם ג’ק בלאק (Jack Black) בערוץ היוטיוב של השחקן, השניים ישבו לשחק בחידוש ולנסות כמה תרגילים מוכרים. החידוש יקרא Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2, ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי (בחנות Epic Games Store) בתאריך 4 בספטמבר. ניתן להזמין את המשחק מראש כבר כעת, ולקבל גישה מוקדמת לשלב הראשון (המחסן).

המשחק מפותח בסטודיו Vicarious Visions, שהספיק כבר לצבור ניסיון בתחום חידושי המשחקים הנוסטלגיים עם Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, אותו פיתח הסטודיו בשנים האחרונות. החידוש הולך להיצמד למה שהפך את המשחקים הללו למוצלחים כאשר יצאו: המשחקיות תישאר נאמנה למקור, רוב השירים הנהדרים מפס הקול של המשחקים ישובו להדרן, והמפתחים מסרו כי העיקרון המנחה הוא לשמור על החוויה המקורית. קבוצת הגולשים שהופיעה במשחקים המקוריים תחזור במלואה לככב בתור הדמויות שלנו במשחק החדש.

מתוך שלב הדמו של המשחק (המחסן)
מזהים את ההבדלים? המשחק הראשון, והגרסה המחודשת

לצד זאת Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 יציע כמה אפשרויות חדשות. מדובר, כאמור, בשילוב של שני משחקים, אך המפתחים מסרו כי תוכלו לדלג ביניהם כרצונכם, ולא תרגישו שההתקדמות נעצרת. הדבר יתאפשר בזכות מטה-משחק שיחבר בין שני המשחקים הוותיקים, ויאפשר לנו להתקדם בשניהם במקביל. יתר על כן, האפשרות לבניית מסלולים ופארקים משלכם תורחב בצורה משמעותית ותאפשר לבנות שלבים מורכבים יותר, אותם יהיה גם ניתן לשתף עם שחקנים אחרים באינטרנט.

בטריילר ששוחרר לצד ההכרזה ניתן לשים לב לגרפיקה המרשימה של הגרסה המחודשת, שנראית מצוין ומתרגמת את השלבים הוותיקים שאהבנו לסביבות יותר ריאליסטיות. מיקומים מוכרים כמו שלב בית הספר, המחסן הנטוש, Venice Beach בקליפורניה, ניו-יורק ופילדלפיה, הופיעו בסרטון והצליחו לעורר תגובות משתאות. כן, גם שלבים מיוחדים כמו Downhill Jam יעשו קאמבק ויחזרו לחידוש.

השוואת מפרטים