שמועה: פרטים ראשונים על ה-Galaxy Fold Lite

Samsung Galaxy Fold (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי) Samsung Galaxy Fold (צילום: אוהד צדוק, גאדג’טי)

סמסונג הספיקה להציג שני מכשירים מתקפלים בשנה האחרונה, בהם ה-Galaxy Fold, שהציג עיצוב בעל מסך ענק המתקפל לגודל קטן יותר, ואת ה-Galaxy Z Flip, שהציג עיצוב של טלפון הצדפה הוותיק ואיפשר לטלפון בעל מסך שנתפס כסטנדרטי בשוק כיום להפוך לקטן עוד יותר לשם אחסון והתניידות נוחה. ובעוד ה-Galaxy Fold כלל מפרט דגל מלא בהשוואה למכשירים שיצאו באותה תקופה, דגם ה-Z Flip הביא עימו פשרות מסוימות בצד המפרט הטכני.

כעת מגיעה שמועה חדשה מטעם מקס ווינבאך (MaxWinebach@), אחד המדליפים המוכרים ברשת וכתב אתר XDA Developers, שחושף פרטים ראשונים על מכשיר ה-Galaxy Fold Lite 4G, שעתיד להיות גרסה חדשה לדגם ה-Fold המקורי, שתציע מפרט מעט עדכני יותר, אך עם מספר ויתורים, אשר ככל הנראה יאפשרו לסמסונג להציג מכשיר מתקפל במחיר נמוך יותר.

על פי המדליף, דגם ה-Galaxy Fold Lite ככל הנראה יגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865, אם כי הוא עדיין אינו בטוח בכך, ומציין גם רכיב אחסון בנפח של 256 גיגה-בייט ושילוב של רכיבים נוספים אשר לדבריו רלוונטים למכשירים שראינו בין השנים 2018-2020. ווינבאך לא מציין עבור אילו מהרכיבים במפרטו הטכני של המכשיר החדש נראה ויתורים, אך מציין את שמו של דגם ה-Galaxy Z Flip, אשר זכה לויתור משמעותי בצד מערך הצילום שלו.

המכשיר החדש יגיע בעיצוב אלומיניום וזכוכית וללא הזכוכית הדקיקה שמצפה את המסך והופיעה בדגם ה-Z Flip, כאשר חוסר התמיכה ברשתות 5G מצויין באופן חד משמעי. המחיר גם הוא מופיע בפרטים שמספק ווינבאך, וזה עומד על 1,099 דולר, רחוק ממחירו של ה-Galaxy Fold המקורי, שעמד על קרוב ל-2,000 דולר עבורם ניתן היה לקבל 12GB RAM ואחסון של 512GB.

מדובר בפרטים ראשונים אודות מכשיר ה-Galaxy Fold Lite, אלו מוגדרים כשמועה בלבד בשלב זה.

השוואת מפרטים