הודלף: Call of Duty החדש הוא Black Ops Cold War

המשחק הבא בסדרת Call of Duty ייקרא Call of Duty: Black Ops Cold War, כך עולה מהדלפה שהחלה עם ציוץ בטוויטר, ולאחר מכן אומתה על ידי מקורות אמינים בתעשיית המשחקים. המשחק צפוי להגיע בסתיו הקרוב ולהתווסף לסדרת Black Ops של הסטודיו Treyarch. בינתיים Activision, מפיצת המשחק, סירבה להגיב על הפרסום.

ההדלפה הגיעה אחרי סדרה של רמזים, שניתן היה למצוא אפילו בתוך משחקי Call of Duty. ב-Warzone (מצב ה"באטל רויאל" של Call of Duty) החלו להופיע מוטיבים הקשורים ל"מלחמה הקרה". מיקום מסוים במפה, בונקר שהיה נעול זמן רב, נפתח לפתע. בפנים השחקנים מצאו מודלים הקשורים ל-Black Ops, וגם את מטוס הביון Lockheed U-2, המהווה את אחד הסמלים המובהקים של תקופת המלחמה הקרה.

לאחר מכן משתמש טוויטר בשם Okami העלה תמונת מוק-אפ של אריזת המשחק עם הכותרת: Black Ops Cold War. נראה כי לא מדובר בתמונה האמיתית של אריזת המשחק, אולם הכותרת היתה מדויקת. עיתונאי גיימינג אישררו כי זו אכן הכותרת של המשחק הבא בשיחה עם מקורות אמינים בתעשיית המשחקים – בכך ההדלפה הפכה משמועה לעובדה מוגמרת, וכעת נותר רק להמתין להכרזה הרשמית של Activision.

במקרה זה, השם חושף כמה פרטים על המשחק. המלחמה הקרה החלה זמן קצר אחרי מלחמת העולם השניה (בסביבות 1947) ונמשכה עד תחילת שנות ה-90 (1991) כך שלסטודיו יש אפשרות לשלב משימות ממגוון שנים ותפאורות. סדרת Black Ops מתרחשת על פני מספר תקופות, החל משנות ה-60 ועד לעתיד. בכל אופן ברור כי Cold War לא הולך להיות משחק עתידני כמו המשחקים האחרונים בסדרת Black Ops, אלא "לחזור למקורות" ולהיות כותר עם אופי היסטורי יותר.

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות