נחשף: Serious Sam 4 יגיע באוגוסט, יוכל להציג "מאות אלפי" אויבים בו-זמנית

חברת Croteam הציגה כמה סרטונים מרשימים של Serious Sam 4, המשחק הבא בסדרת הפעולה הפרועה. בין התכנים החדשים שהציגה החברה ניתן היה לראות גם הדגמה מרשימה במיוחד של קרבות ענק, בהשתתפות עשרות אלפי אויבים, כאשר החברה טוענת כי היא מסוגלת לדחוף את המנוע ל"מאות אלפי" אויבים על המסך בו זמנית. יתר על כן, נמסר כי המשחק יגיע במהלך חודש אוגוסט הקרוב למחשבים האישיים ולשירות Stadia.

בסדרת סרטונים מעניינים שהציגה החברה, Croteam פרסה את משנתה בכל הנוגע למשחקיות, להתקדמות במשחק, לכלי הנשק, לאויבים ולמערכת ה-Legion החדשה והמסקרנת. בסרטונים הקצרים ניתן לשמוע את המפתחים מדברים על הדרך בה הם רואים את התקדמותכם במשחק, כיצד ייראו הקרבות וכיצד יעבדו המערכות החדשות כדי לספק לנו חוויה נוספת בסדרת Serious Sam.

עם זאת, ההדגמה המרשימה ביותר שהוצגה במסגרת הסרטונים הללו קשורה למערכת ה-Legion. מערכת זו מאפשרת לחברה ליצור קרבות אדירי מימדים, שכמותם לא ראינו עדיין בסדרה. מעבר לכך, כנראה שלא ראינו קרבות בקנה מידה שכזה במשחקי יריות מגוף ראשון. המפתחים סיפרו כי קיוו להגיע לקנה מידה של עשרת-אלפים אויבים על המסך, אך הצליחו להגיע למצב שבו הם יכולים להציג אפילו מאות אלפי אויבים על המסך בו זמנית.

יש לנו כמה שלבים שבהם נוכל להציב כמות כזו של אויבים. האמת היא שהופתענו לטובה מכמה מהר זה יכול לרוץ, כי בהתחלה קיווינו להגיע למשהו כמו עשרת אלפים אויבים, ועכשיו הגענו לקנה מידה גדול פי עשר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות