ליגת הצדק (תמונה: HBO)

רשמי: גרסת זאק סניידר של "ליגת הצדק" תשוחרר בשירות HBO MAX

| יום שישי, 22 במאי 2020, 16:20 | בידור ופנאי

אחרי חודשים של שמועות, מחאות ועצומות מעריצים, הבמאי זאק סניידר הודיע שגרסתו לסרט "ליגת הצדק" (Justice League) תשוחרר לשירות הזרמת הוידאו החדש HBO MAX. להזכירכם, הבמאי נאלץ לעזוב את הסרט בעקבות טרגדיה משפחתית ואת מקומו תפס הבמאי המוערך ג'וס ווידון ("הנוקמים", "הנוקמים: עידן אולטרון"). תחילה דובר שהוא רק ישלים את הסרט, אך מהר מאוד גילינו שינויים מהותיים שנעשו בתסריט וצילומים מחודשים לסצנות רבות.

נדמה שכמעט כל מי שעסק בסרט יצא מאוכזב, מה שהוביל לצעד חסר תקדים זה. היו גרסאות במאי בעבר, אך כאן מדובר בהשקעה נוספת של 20 מיליון דולר. ההשקעה נועדה כדי להשלים את גרסתו של זאק סניידר ל"ליגת הצדק" כפי שהייתה אמורה להיות. הדבר ידרוש צילום מחדש של סצינות בסרט, השלמת אפקטים מיוחדים והחזרת השחקנים הראשיים לצילומי השלמה. ג'ייסון ממואה (אקוומן) והנרי קאביל (סופרמן), היו הכי קולניים לגבי שחרור גרסתו של הבמאי. שאר השחקנים מחוייבים לפרוייקטים אחרים באותו עולם סרטים מבוססי הקומיקס של DC, אז הם צפויים לחזור ללא בעיות. סימן השאלה הוא בן אפלק, שבחר לעזוב את תפקידו כבאטמן.

סרטים בגרסת הבמאי כוללים לרוב סצינות נוספות שמביאות עימן כמה דקות אקסטרה לעומת הסרט ששוחרר בקולנוע. אמנם במקרה זה, לפי הדיווחים, מדובר על שינויי עלילה מהותיים, דמויות חדשות שעשויות להופיע עם אורך משוער של בין ארבע וחצי שעות לשש וחצי שעות. כן, לא טעינו. אם מדובר בגרסה "הקצרה" יותר, הסרט צפוי להיות משוחרר כסרט אחד ארוך. במידה ויחליטו על הגרסה הארוכה יותר, ייתכן ואנחנו נקבל מספר חלקים בפרקים.

לפי זאק סניידר, גרסתו ל"ליגת הצדק" תגיע לשירות החדש של HBO במהלך שנת 2021. יש להם לא מעט עבודה להשלים ונראה שהבמאי קיבל בדיוק מה שרצה. אין ספק שגם שירות הסטרימינג החדש יהנה מהמון תשומת לב בעקבות שחרור הסרט בלעדית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות