הוכרזו: TicPods ANC – אוזניות ה-TWS מסננות הרעשים הראשונות של החברה

חברת MOBVOI, יצרנית מותג השעונים החכמים Ticwatch, הכריזה על אוזניות ה-TicPods ANC, צמד אוזניות ה-TWS הראשונות של החברה המגיעות עם סינון רעשים ומציעות עמידות למים בתקן IPX5 וזמן סוללה של עד 21 שעות.

בעוד שחברת MOBVOI מוכרת בעיקר בזכות שעוני ה-Ticwatch, כשרק בחודש הקודם החברה השיקה מספר דגמים בארץ באמצעות היבואנית החדשה של החברה, באג, החברה מחזיקה גם בסדרת אוזניות בשם TicPods, אליה מצטרפות כעת אוזניות ה-TicPods ANC החדשות בתור הדגם הראשון שמשלב סינון רעשים.

אוזניות ה-TicPods ANC החדשות מגיעות עם דרייברי 13 מ"מ לאודיו איכותי יחד עם מיקרופון MEMS לאיכות שמע גבוהה בזמן שיחות טלפון, כשבצד סינון הרעשים האוזניות מגיעות עם 3 מצבי שימוש: סינון רעשים כבוי, מצב Sound-Passthrough המאפשר לשמוע את הסביבה וסינון רעשים פעיל לו החברה קוראת Quiet Mode, זה מסוגל, לפי החברה, לנטרל רעשים בעוצמה של עד 35dB.

אוזניות TicPods ANC (מקור Mobvoi)

בצד הסוללה האוזניות יציעו עד 5 שעות שימוש או עד 4.5 שעות עם סינון רעשים פעיל, כאשר יחד עם מארז הטעינה זמן השימוש מגיע לעד 21 שעות.

אוזניות ה-TicPods ANC החדשות של MOBVOI יהיו זמינות למכירה החל מה-10.6 במחיר של 90 דולר. בשלב זה לא ידוע האם או מתי יעשו דרכן לישראל ובאיזה מחיר.

בעוד שקיימים לא מעט דגמי אוזניות TWS מסננות רעשים בשוק, ה-TidPods החדשות של MOBVOI נכנסות לקטגוריה נדירה יחסית בתחום, עם תג מחיר של פחות מ-100 דולר. בעוד שהן לא האוזניות הבודדות בקטגוריה הזו, היא איננה גדולה מספיק, מה שיאפשר לאוזניות החדשות לבלוט באופן יחסי.

מקורות
mobvoi
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות