לקראת השקה? שעון ה-Galaxy Watch 3 מופיע באתר התמיכה של סמסונג

Samsung Galaxy Watch (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Samsung Galaxy Watch (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

השעון החכם הבא של סמסונג צפוי להגיע לצידו של מכשיר הדגל Galaxy Note 20 באוגוסט הקרוב, אולם כבר בשלב זה מעלה החברה ארבעה עמודי תמיכה לשני דגמים של השעון, אלו ככל הנראה יגיעו בשני גדלים שונים. עד כה, שעון ה-Galaxy Watch 3 כבר הספיק להיחשף במספר הדלפות, עם פרטים המעידים על שינויים בהשוואה לדורות הקודמים.

כמו עם שעון ה-Galaxy Watch Active 2 בשנה שעברה, גם ה-Galaxy Watch 3 צפוי להיחשף לצד מכשירי סדרת ה-Galaxy Note החדשה, באירוע אשר עשוי להתקיים כבר בתחילת אוגוסט 2020. השעון החדש יגיע אף הוא בשני גדלים, אך הפעם נראה כי סמסונג תציג עדכון בצד זה, עם שעונים בגדלים של 41 ו-45 מ”מ, זאת בשונה משעוני ה-40 ו-44 מ”מ שהוצגו בשנה שעברה ושעוני ה-Galaxy Watch מ-2018 שהוצגו בגדלים של 42 ו-46 מ”מ.

פרט לגודלם של השעונים, אנו עשויים לקבל גם שתי גרסאות התומכות בקישוריות LTE מובנית, מה שמסביר את ארבעה דפי התמיכה המציגים את הדגמים SM-R840 ו-SM-R845 עבור דגמי ה-41 מ”מ, האחרון בהם ככל הנראה יספק תמיכה מובנית ברשתות הסלולר מהדור הרביעי, אשר אליהם נוספים גם דגמי SM-R850 ו-SM-R855, שמייצגים את דגמי השעונים הגדולים יותר בגודל 45 מ”מ, גם כאן ניתן לייחס לאחרון מבין השניים את קישוריות ה-LTE.

>> הצטרפו לערוץ גאדג’טי בטלגרם

על פי ההדלפות הנוגעות לשעונים החדשים בסדרה, יגיעו אלו במבנה העשוי טיטניום או פלדת אל-חלד (תלוי דגם), כשהמסגרת המסתובבת שהכרנו משעון ה-Galaxy Watch הראשון צפויה לחזור, מה שעשוי להשפיע גם על שמו של השעון, אשר עשוי להיקרא Galaxy Watch 2, כהמשך ישיר ל-Galaxy Watch. נזכיר כי דגמי ה-Galaxy Watch Active 2 שהושקו בשנה שעברה כיוונו לתחום הספורטיבי יותר, גם בעיצובם, מה שהוביל את סמסונג להותיר מאחור את המסגרת המסתובבת אותה הורגלנו לראות בשעוניה היוקרתיים יותר.

עדכון גדול נוסף צפוי להגיע בתחום האחסון המובנה בשעונים, זה ככל הנראה יקפוץ לנפח של 8 גיגה-בייט (במקום 4 בדגמים קודמים), כאשר מגוון חיישנים למעקב אחר שינה, דופק ואף מדידת אק”ג (ECG) צפויים להשתלב בשעונים גם כן, זאת יחד עם תמיכה בעמידות גבוהה בפני זעזועים תחת התקן הצבאי המחמיר MIL-STD-810G ותקן משלים לעמידות בפני מים ואבק.

השוואת מפרטים