הזמנה להכרזה על Desire 20 Pro (תמונה: HTC)

הזמנה להכרזה על Desire 20 Pro (תמונה: HTC)

חברת HTC תציג את מכשיר ה-Desire 20 Pro ב-16.6

| יום שלישי, 9 ביוני 2020, 15:16 | סלולר
תגיות: HTC, HTC Desire 20 Pro

כשהיא כבר לא ענקית הסמארטפונים שהייתה פעם, מכשירים חדשים מבית HTC הם מחזה נדיר יותר ממה שראינו בעבר, אך החברה עדיין לא אמרה די ומתכוננת להכרזה על דגם חדש בסדרת ה-Desire שלה לשוק הביניים, עם ה-HTC Desire 20 Pro, אותו היא צפויה לחשוף באופן רשמי ביום שלישי הבא, ה-16.6.2020.

ההזמנה להכרזה שפירסמה HTC באתר החברה הטיוואני אינה מעידה רבות על הדגם החדש שיוצג, אך חושפת מעט ממראהו החיצוני, ומאשרת את נוכחותו של חור בצד השמאלי של תצוגת המסך המיועד לשילוב מצלמת סלפי קדמית, כאשר בחלקו האחורי ניתן לראות מערך צילום מאורך, אשר ככל הנראה כולל מספר חיישנים. בחלק הימני העליון של ההזמנה, ניתן לראות גם את לוגו מותג המציאות המדומה VIVE של החברה, אך בשלב זה לא ידוע איך קשור הטלפון החדש לתחום המציאות המדומה, אם בכלל קיים קשר כזה.

הזמנה להכרזה על Desire 20 Pro (תמונה: HTC)

הזמנה להכרזה על Desire 20 Pro (תמונה: HTC)

הדלפות קודמות הציגו חלק ממפרטו הטכני של המכשיר החדש, אך לא נוכל לערוב לאמינותן, כך שיש להתייחס לדברים בהתאם. לפי אותן הדלפות, יהיה ה-HTC Desire 20 Pro המכשיר הראשון של החברה שיגיע באופן מובנה עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 10, כשבמפרטו הטכני אנו עשויים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 660 או Snapdragon 665, מסך 6.5 אינץ' בעל פאנל LCD ברזולוציית +Full HD, זיכרון 6GB RAM וחריץ להזנת אוזניות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות