לוגו גוגל ניאון

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: גוגל עקפה את מכירותיה של וואן פלוס עם דגמי הפיקסל האחרונים

בניגוד לדיווחים אחרים אשר הופיעו בעבר, דיווח עדכני מבית IDC, אותו מביא אלינו האנליסט פרנסיסקו ג'רונימו (Francisco Jeronimo), מספר על כך שגוגל מכרה יותר מכשירי פיקסל ב-2019 מוואן פלוס, אשר ממשיכה בהעלאת מחירי המכשירים שלה. בניגוד אליה, גוגל השיקה את מכשיר ה-Pixel 3a באותה תקופה, כאשר זה הביא אליה לקוחות חדשים עם תג המחיר האטרקטיבי יותר.

על פי דבריו של ג'רונימו, גוגל מכרה 7.2 מיליון מכשירי פיקסל במהלך שנת 2019, מה שהביא אותה לצמיחה של 52 אחוזים שנה-אחר-שנה (YoY). עם זאת, האנליסט מפרט כי מכירות החברה בארצות הברית היו חזקות במיוחד לצד מערב אירופה ויפן, אך בשעה שמכירותיה עלו בצורה משמעותית ב-2019, היא עדיין רחוקה מלהגיע לעשירייה הראשונה במכירות.

יחד עם הפרטים שלעיל, ג'רונימו מאשר כי דגמי ה-Pixel 3a וה-Pixel 4 אכן מכרו פחות מדגם ה-Pixel 3, אך רבעון המכירות השני של הדגם המוזכר אחרון התקיים כבר ב-2019, כך שזה גלש לשנה שלאחר מכן. בנוסף, האנליסט מדגיש כי זוג הדגמים המוזכרים בתחילה הושקו ב-2019, ולצד העובדה שההשקות הוגדרו חלשות, המוצרים תרמו למכירות החברה.

הסיבה האחרונה על פי דבריו של ג'רונימו היא התרחבות המותג ל-3 שווקים חדשים, האחרון אינו מפרט באילו שווקים מדובר בדיוק, אך עצם העובדה שהחברה החלה למכור את מכשיריה בשווקים נוספים מעניקה לה אפשרות למכור יותר מכשירים.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות