מקרן קול LG GX Soundbar (מקור LG)

הוכרז: LG GX Soundbar מקרן קול בפרופיל דק ועוצמה של 420W

| יום רביעי, 8 ביולי 2020, 14:40 | קולנוע ביתי

חברת LG אלקטרוניקס הכריזה על LG GX soundbar, מקרן הקול החדש של החברה המיועד במיוחד בעבור סדרת טלוויזיות ה-OLED GX של החברה שהושקו לאחרונה בארץ. מקרן הקול תומך בטכנולוגיות ה-Dolby Atmos ו-DTS:X לאיכות שמע גבוהה במיוחד בעוצמה כוללת של 420W.

מקרן ה-GX החדש נוצר במיוחד על מנת להיות מוצר משלים לטלוויזיות ה-OLED GX של LG, כאשר הוא מגיע בגודל ועיצוב התואמים לדגם ה-65 אינץ' בסדרה עם פרופיל דק במיוחד של 3.25 מ"מ התואם לטלוויזיה עצמה המגיעה בעובי של 5 מ"מ. את המקרן יהיה ניתן לתלות על הקיר בנוסף לטלוויזיה עצמה או להניח אותו על משטח באמצעות סטנד יעודי מצורף.

מקרן הקול עצמו מגיע בתצורת 3.1 עם עוצמה של 420W כאשר הוא תומך העברת אות (Pass-Through) באיכות 4K דרך המקרן עצמו עם תמיכה ב-Dolby Vision ועמידה בתקן Hi-Res Audio להשמעת אודיו 24bit/96kHz באיכות גבוהה במיוחד. למשתמשים שרוצים מערך סראונד שלם, ניתן יהיה להוסיף למקרן את הרמקולים האלחוטיים האחוריים מדגם SPK8 של LG ליצירת חווית סראונד מושלמת בתצורת 3.1.2.

מקרן קול LG GX Soundbar (מקור LG)

מקרן הקול LG GX החדש צפוי להיות זמין למכירה החל מה-20 ביולי במחיר של 1299 דולר.

בעוד שלא מדובר במקרן קול זול במיוחד, הוא משדרג את מערך ה-4.2 בעוצמת 60W של ה-OLED GX היישר לתחום ה-420W בתצורת 3.1, עם אפשרות ל-3.1.2 באמצעות סט הרמקולים האלחוטי של החברה, מה שצפוי לספק חווית שמע איכותית בהרבה לעומת הרמקולים המובנים של סדרת ה-OLED GX.

מקורות
LG
prnewswire
LG
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות