דיווח חוזר: מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 ייחשף ב-5 באוגוסט

Galaxy Fold (תמונה: סמסונג) Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

לאחר הדיווח הקודם בנושא אשר הגיע אלינו מהמדליף והכתב המוכר Max Weinbach, שטען כי מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 לא יוכרז באירוע ה-Unpacked הקרוב, אנחנו מקבלים מספר דיווחים נוספים המאשרים כי המכשיר אכן יוכרז במסגרת האירוע לצד סדרת הגלקסי נוט 20. את הדיווחים מביאים אלינו הפעם גם המדליף והבלוגר Ice Universe, לצד מייסד חברת DSCC רוס יאנג ו-Max Weinbach בעצמו אשר חזר בו מדבריו ומאשר את העדכון.

על פי הדיווח הקודם בנושא, הדור הבא של מכשיר ה-Galaxy Fold נמצא כעת בשלבי בדיקה על ידי ספקיות הסלולר, כך שישנם לפחות חודשיים לפני השקתו לקהל. עם זאת, הטענות החדשות בנושא מספרות לנו שהדבר אכן נכון, אך אינו מונע מסמסונג להכריז על המכשיר באירוע הקרוב, כאשר ההשקה לקהל תתרחש לקראת חודש אוקטובר.

מנכ”ל חברת המחקר DSCC רוס יאנג מאשר לנו כי מקורותיו מאשרים באופן מוחלט כי המכשיר יוכרז במסגרת אירוע ה-Unpacked הקרוב וייצא לשווקים בתחילת חודש אוקטובר. בנוסף לכך, יאנג מדגיש כי המסך יגיע בגודל 7.59 אינץ’ ולא 7.7 אינץ’ כפי שמספר מדליפים דיווחו קודם לכן, בעודו משתמש בקצב רענון של 120 הרץ ובטכנולוגיית LTPO לחיסכון מירבי בצריכת החשמל.

את דבריו של רוס מאשר גם Max Weinbach אשר התחיל עם דיווחו הראשוני, בשעה שהוא מציין כי המכשיר יוכרז באירוע הקרוב ויושק בתחילת אוקטובר גם כן. אחרון להצטרף לשלל הדיווחים הוא המדליף והבלוגר Ice Universe, אשר מגלה לנו כי ה-Galaxy Z Fold 2 יגיע לשווקים בסין כבר ב-20 בספטמבר.

השוואת מפרטים