הוכרזה: זו היא טכנולוגיית הטעינה המהירה של realme בהספק 125 וואט

| יום חמישי, 16 ביולי 2020, 16:21 | סלולר

יממה לאחר שחברת Oppo הסינית הכריזה על טכנולוגיית הטעינה המהירה Flash Charge המציעה הספק של 125 וואט, גם תת-המותג מתוצרתה אשר עונה לשם Realme הכריז על הטכנולוגיה תחת שם שונה. בשלב זה מותג הסמארטפונים המוזכר אחרון כן נמכר בישראל, אך לא ידוע האם המטענים התומכים יגיעו לארץ ומתי רילמי תאמץ אותם לסמארטפונים, אם כי החברה מצהירה שתשלב את הטכנולוגיה במגוון טלפונים ברמות מחיר שונות.

הטכנולוגיה החדשה מציעה טעינה מהירה של 33 אחוזים תוך 3 דקות בלבד לסוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה, זאת באמצעות העובדה שהיא מצליחה להגיע להמרת אנרגיה חשמלית על סך 98 אחוזים באמצעות זוג תאים מסוג 6C. לטעינה בהספק של 125 וואט רילמי מצליחה להגיע באמצעות שליחה של זרם הנמדד ב-20 וולט על 6.25 אמפר דרך 3 מעגלים חשמליים בזרם של 10 וולט על 12.5 אמפר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
Realme UltraDart 125W (תמונה: weibo/realme)

Realme UltraDart 125W (תמונה: weibo/realme)

על מנת שכל הזרם לא יגיע בו-זמנית לסוללה אחת, המכשירים המשתמשים בטכנולוגיה החדשה יגיעו עם זוג סוללות, כך שאם מדובר במכשיר הכולל סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה, מאחורי הקלעים נוכל למצוא זוג סוללות בקיבולת 2500 מיליאמפר/שעה. אתגר נוסף מולו עומד המותג הינו החום הנוצר באמצעות ההספק הגבוה, ועל מנת לנטר את האחרון בטלפונים של רילמי יוטמעו 14 חיישנים ייעודיים למדידת הטמפרטורה בסוללה.

בממוצע, שימוש בטכנולוגיה החדשה לא יעלה את חום המכשיר מעל 40 מעלות, לדברי החברה. לצד הדברים הללו, מטען ה-UltraDart תומך גם בטעינה מהירה תחת תקן PD (ר"ת Power Delivery) בהספק של 65 וואט או בתקן Quick Charge בהספק של 36 וואט. על מנת לספק את הטעינה המהירה ביותר, המטען עובד תחת תקן PPS, בעוד שזה תומך גם בטכנולוגיות הטעינה המהירה של החברות המקבילות (OnePlus ו-Vivo) המשתמשות בטכנולוגיות ה-VOOC וה-Warp Charge.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות