עיצובו המלא של ה-Galaxy Z Fold 2 נחשף דרך תמונות הכרזה מודלפות

Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: mysmartprice) Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: mysmartprice)

את אירוע ההכרזה על המכשיר המתקפל הבא מתוצרתה תקיים סמסונג ב-5 באוגוסט בעוד כשבוע בלבד, אך עד לאותו הרגע, ההדלפות אינן מפסיקות להגיע אלינו וכעת אנחנו רואים לראשונה את עיצובו המלא של ה-Galaxy Z Fold 2 בתמונות הכרזה רשמיות. את ההדלפה מביא אלינו המדליף הצעיר Ishan Agarwal, כשזה משתף אותנו בתמונות המציגות את המכשיר במספר צבעים.

בתמונות נוכל לראות לראשונה את המכשיר כמעט מכל צדדיו, כשבחזיתו במצב סגור נמצא מסך בגודל 6.23 אינץ’ המגיע ברזולוציה הנפרסת ל-2267 על 819 פיקסלים, כשבחלקו העליון ניתן להבחין בחור מצלמה קטן ובאפרכסת השמע. זה הוא שיפור משמעותי בגודל לעומת המסך הקטן אותו שילבה החברה בדור הראשון של המכשיר, כאשר שם זה התפרס על כמעט חצי מחזית המכשיר במצב סגור.

על הציר המאחד בין כל חלקי המכשיר נמצא את לוגו החברה בדומה לדור הקודם, בשעה שבחלקו האחורי במצב סגור נמצא רק מערך הצילום המשולש לצד מבזק הלד. באמצעות התמונות נוכל לאשר כי סמסונג לא מתכננת לשלב זום אופטי עד פי 5 במערך הצילום, זאת עקב העובדה שהתמונה מציגה 3 חיישני צילום רגילים לגמרי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את סורק טביעות האצבע סמסונג מיקמה המסגרת הימנית, כשזה מתיישב מתחת לכפתורי ויסות הווליום. במצבו הפתוח של המכשיר ניחשף למסך הגדול אשר מגיע בגודל 7.59 אינץ’, בקצב רענון של 120 הרץ וברזולוציה הנפרסת ל-2213 על 1689 פיקסלים. בהדלפה הקודמת אשר הגיעה אלינו באיכות נמוכה יותר קיבלנו את המבט הראשון על המסגרת התחתונה והמסגרת העליונה של המכשיר, שם נחשפנו אל מחבר מסוג USB Type-C וזוג רמקולים ראשיים במסגרת העליונה ובמסגרת התחתונה.

כאמור, על מכשיר ה-Galaxy Z Fold 2 סמסונג תכריז באופן רשמי ב-5 באוגוסט בצבעים Mystic Black ו-Mystic Bronze שנחשפו עד כה.

השוואת מפרטים