כל ההכרזות של סמסונג מאירוע ה-Unpacked 2020

מוצרי סמסונג מאירוע Unpacked 2020 (תמונה: Samsung) מוצרי סמסונג מאירוע Unpacked 2020 (תמונה: Samsung)

סמסונג הציגה שפע של מוצרים חדשים באירוע ה-Galaxy Unpacked 2020 אותו ערכה אמש (ד’, 8.5) במתכונת מקוונת בלבד, וללא האירוע הפיזי גדול הממדים אותו היא נוהגת לערוך מידי שנה. באירוע חשפה החברה לראשונה באופן רשמי זוג מכשירי דגל חדשים בדמות ה-Galaxy Note 20 וה-Galaxy Note 20 Ultra וסיפקה טיזר למכשיר מתקפל חדש, ה-Galaxy Z Fold 2, אותו תציג במלואו באירוע נפרד שתערוך בספטמבר. לצד הטלפונים חשפה החברה גם זוג טאבלטים בסדרת ה-Galaxy Tab S7, שעון Galaxy Watch חדש ואת אוזניות ה-Galaxy Buds Live בעלות העיצוב החדש.

Galaxy Note 20 ו-Galaxy Note 20 Ultra

שני מכשירי הדגל החדשים של סמסונג מגיעים עם מסכי ענק, כאשר דגם האולטרה הוא הגדול ביניהם ומציע תצוגת 6.9 אינץ’ (אל מול תצוגת ה-6.7 אינץ’ של ה-Note 20). סמסונג מספקת יתרונות נוספים ל-Note 20 Ultra על פני אחיו ה”קטן”, עם רזולוציית תצוגה גבוהה יותר של +QHD וקצב רענון מהיר של 120 הרץ, אך מי שיעדיף מסך שטוח על פני קמור, כנראה יעדיף את דגם הנוט 20 הסטנדרטי, על פני המסך הקמור של הנוט 20 אולטרה.

מתחת למכסה המנוע מפרטם הטכני של השניים דומה למדי, כאשר לישראל יגיעו השניים עם מערכת השבבים Exynos 990, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 8 גיגה-בייט ורכיב אחסון בנפח 256 גיגה-בייט. גם בצד הסוללה השניים דומים, כשהם תומכים בטעינה מהירה וטעינה אלחוטית מהירה, עם קיבולת של 4,300mAh לדגם ה-Note 20 ויתרון קל לדגם האולטרה עם 4,500mAh.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מערך צילום משולש ממוקם בגבם של שני הדגמים, כאשר דגם האולטרה מקבל מצלמת 108 מגה-פיקסל ראשית שתאפשר לו לבצע זום דיגיטלי של עד פי 50, בעוד דגם ה-Note 20 מספתק בזום עד פי 30 דרך מצלמת 12 מגה-פיקסל. השניים יוכלו לצלם גם בזווית רחבה של 120 מעלות.

קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Note 20 | קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 Ultra ו-Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)
Galaxy Note 20 Ultra ו-Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)

Galaxy Z Fold 2 – המכשיר המתקפל מהדור השני

את המכשיר המתקפל החדש שלה מתכננת סמסונג לחשוף במלואו באירוע נפרד שתערוך ב-1 בספטמבר, אך היא חשפה מעט פרטים אודותיו, בדגש על המסכים שישולבו בו, כאשר את יתר הפרטים אנו משלימים בעזרת הדלפה גדולה.

ה-Galaxy Z Fold 2 יגיע עם מסך בגודל 7.6 אינץ’ התומך בקצב רענון גבוה של 120 הרץ כאשר הוא פתוח , או 6.2 אינץ’ במצב סגור, כשבסמסונג מבטיחים כי הדגם החדש יהיה עמיד הרבה יותר בהשוואה לדגם הראשון בסדרה. מתחת למכסה המנוע אנו צפויים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 865 Plus, ולצידה זיכרון 12GB RAM, אחסון בנפח 256GB וזוג סוללות המגיעות לקיבולת מאוחדת של 4,500mAh. בצד הצילום צפוי הפולד 2 להציע שלוש מצלמות בגבו, עם חיישן 12 מגה-פיקסל ראשי, חיישן משני של 12 מגה-פיקסל לצילום בזווית רחבה וחיישן 12 מגה-פיקסל נוסף לביצוע זום אופטי, כאשר בחלקו הקדמי יופיעו זוג מצלמות סלפי עם חיישני 10 מגה-פיקסל.

קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Z Fold

Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג)
Samsung Galaxy Z Fold 2 (תמונה: סמסונג)

Galaxy Tab S7 ו-Galaxy Tab S7 Plus עם תצוגת 120 הרץ

טאבלטי הדגל החדשים של סמסונג מגיעים עם מסכי 11 ו-12.4 אינץ’, בהתאמה, עבור ה-Tab S7 וה-Tab S7 Plus, ויחד עם תמיכה בקצב רענון גבוה של 120 הרץ, כאשר דגם הפלוס מציע מסך OLED והדגם הסטנדרטי מגיע עם תצוגת LCD. שני הדגמים כוללים זוג מצלמות בגבם, עם חיישני 13 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל ואפשרות צילום בזווית רחבה, כשבנוסף נמצא בהם מצלמת סלפי 8 מגה-פיקסל, זיכרון של החל מ-6GB RAM, אחסון של החל מ-128GB ומערכת השבבים Snapdragon 865 Plus של קוואלקום, כשהם תומכים בעט הסטיילוס S-Pen.

קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Tab S7 ו-Tab S7 Plus

סדרת ה-Galaxy Tab S7 (תמונה: Samsung)
סדרת ה-Galaxy Tab S7 (תמונה: Samsung)

Galaxy Watch 3 – שעון במבנה דק יותר בשתי גרסאות

השעון החכם החדש של סמסונג הוא דק וקל יותר בהשוואה ל-Galaxy Watch ומציע עמידות גבוהה בפני פגיעה ובפני מים ואבק. הוא מגיע בשתי גרסאות של 41 ו-45 מ”מ עם מסכי Super AMOLED, הקטנה בין השתיים עם מסך 1.2 אינץ’ וסוללת 247mAh, והגדולה עם מסך 1.4 אינץ’ וסוללת 340mAh. בנוסף, השעונים מגיעים עם מערכת השבבים Exynos 9110, זיכרון בנפח 1GB ואחסון על סך 8GB, כשהם תומכים בבלוטות’ 5.0 (וב-LTE בגרסאות נפרדות), ב-NFC ו-GPS לקביעת המיקום, ובחיישנים נוספים למדידת קצב הלב, חיישן מעקב שינה, אפשרות לביצוע א.ק.ג (ECG) וזיהוי רמות לחץ גבוהות.

קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Watch 3

Galaxy Buds Live – אוזניות קטנות עם סינון רעשים

ה-Galaxy Buds Live הן הדור הבא של האוזניות נטולות החוטים האלחוטיות של סמסונג המגיעות בעיצוב חדש דמוי שעועית שלא יבלוט מהאוזן ויציג מראה טבעי יותר, כשהן מציעות סינון רעשים אקטיבי, דרייברי 12 מ”מ, 3 מיקרופונים לסינון רעשים לשיפור השמע בזמן שיחה וסוללה שתפיק עד 8 שעות מוסיקה בין טעינה לטעינה ועד 29 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן.

קראו את כל הפרטים על ה-Galaxy Buds Live

השוואת מפרטים